Гарантия:

Мы продаем только качественную продукцию от официальных поставщиков, и на все товары, приобретенные у нас, распространяется гарантия производителя. При получении товара, курьер обязан вам передать товарный чек и заполненный гарантийный талон (если этот документ предусмотрено производителем) с печатью нашего магазина. При возникновении технических вопросов или неполадок оборудования, вы можете обратиться к нашим менеджерам за подробной консультацией.

Гарантийные талоны не предусмотрены на некоторые категории товаров (например: радиаторы отопления, водяные полотенцесушители, запорнорегулирующая арматура, гидроаккумуляторы, инсталяции, сифоны, трубы и фитинги), гарантия распространяется от даты продажи, документ которого является товарный чек или накладная.

Возврат:

ТОВАР НАДЛЕЖАЩЕГО КАЧЕСТВА 

Согласно статьи 9 Закона «О защите прав потребителя», вы можете вернуть или обменять товар в течении 14 дней, не считая дня покупки, при соблюдении следущих условий:

    - товар не использовался, о чем свидетельствует отсутствие царапин, сколов, потёртостей, следов вскрытия или подлючения оборудования;

    - товарный вид изделия вид сохранен - остались все ярлыки, наклейки, пленки, оригинальная заводская комплектация товара;

    - присутствуют все документы на товар - инструкции, гарантийный талон, товарный чек, заводская маркировка.

Статья 9, Закона Украина "О защите прав потребителей", регулирующая право покупателя на возврат качественного товара: 

Права споживача при придбанні товару належної якості:

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.
2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.
3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.
ТОВАР НЕНАДЛЕЖАЩЕГО КАЧЕСТВА

Обмен или возврат товара ненадлежащего качества производится только при наличии заключения авторизированного сервисного центра, в котором может быть указано следующее:

1. Товар имеет механические повреждения, которые стали причиной неисправности, или обнаружены нарушения условий эксплуатации - в таком случае действие гарантии прекращается и товар не может быть обменен или возвращен - сервисный центр может предложить вам ремонт изделия за ваш счет.

2. Товар подлежит гарантийному ремонту - в таком случае сервисный центр принимает товар на ремонт. 

3. Товар не подлежит гарантийному ремонту и подлежит обмену по гарантии - в этом случае продавец обязан вам поменять товар или вернуть деньги согласно законодательству.

Статья 8, Закона Украины «О защите прав потребителей» регулирующая права потребителя в случае покупки товара ненадлежащего качества:

Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості

 

1. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:
1) пропорційного зменшення ціни;
2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:
1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.
Істотний недолік - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця),після його усунення проявляється знову з незалежних вид споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:
а) він взагалі не може бути усунутий;
б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;
в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.