Котел твердопаливний Stropuva S10

00015

Котли STROPUVA (Стропува) забезпечують середню тривалість горіння на одній закладці дров - 30 годин. Настільки велика тривалість роботи на одній закладкетопліва- це економія не тільки коштів, але часу і сил, а також зручність і комфортексплуатаціів будь-який час року.

Детальніше

Рейтинг: 5 из 5 (5)
0

0,00€

В наявності

Доставка

- Кур'єр по Києву від 100 грн.;
- Кур'єр в Ірпінь від 20 грн.;
- Поштова служба від 30 грн. (Нова пошта, Делівері, Justin)

Характеристики

Ціна -
Висота мм 1900
Ширина мм 450
Глибина мм 450
Вага КГ 185

Інформація Stropuva S10

Принцип дії котла

В котлі використовується принцип, який легко перевірити на практиці, взявши в руку запалений сірник (см.рісункі). Легко переконатися, що другий спосіб забезпечує значно більш тривалий і корисне горіння палива. В котлі STROPUVA (Стропува) паливо розпалюється і горить в тонкому поверхневому шарі, причому котел забезпечує високий ККД, навіть коли видає всього 10% від максимальної потужності.

Дана інноваційна схема горіння палива та конструкції котла в цілому защіщенавнастоящее час вісьмома патентами та сертифікатами відповідності різних країн, включаяУкраіну.

Конструкція

Конструктивно котел Stropuva (Стропува) складається з двох сталевих циліндрів - одінвнутрідругого, між якими знаходиться нагрівається вода. У внутрішньому ціліндреразмещенатопка, подача повітря в яку відбувається через телескопіческійраспределітель. За мерепрогоранія палива зверху вниз розподільник повітря опускається, зберігаючи оптімальниеусловія горіння.

в твердопаливний котел STROPUVA (Стропува) закладається великий об'емтопліва, яке розпалюється і горить в поверхневому шарі, а не знизу, як в традіціоннихкотлах.Наіболее економічні умови для згоряння дров або вугілля створюються завдяки тому, чтораспределітель повітря в процесі прогорання палива опускається вниз, до самихніжніхслоев закладеного палива, а нагрітий е гази, віддаючи тепло внутрішнім стенкамтопкі, піднімаються в димохід. Таким чином, котел оптимально і максімальноекономічнорасходует паливо, дозволяючи досягти високих показників ККД.

В процесі роботи котел підтримує задану температуру теплоносія, ізменяяподачувоздуха і інтенсивність горіння палива за допомогою біметалічного регуляторатягі.Ізбиточное тепло не виробляється, відповідно, не потрібно аккумулірующаяемкость, димохід потрібен лише від 4,5м, що скорочує початкові витрати.

Випускається дві лінійки котлів STROPUVA: дров'яна і універсальна (работающаяналюбом вигляді твердо ого палива). Діапазон можностей котлів/опалювальна площа: 7 кВт/20-80м2, 10 кВт/50-100м2, 20 кВт/100-250м2, 40 кВт/200-500м2. Для великих площадейвозможнаустановка декількох котлів каскадом.

Економічність

Котли STROPUVA (Стропува) забезпечують середню тривалість горіння на однойзакладкедров - 30 годин, вугілля - 5 діб. Настільки велика тривалість роботи на одній закладкетопліва- це економія не тільки коштів, але часу і сил, а також зручність і комфортексплуатаціів будь-який час року.

Наприклад, котел потужністю 10 кВт на одній закладці дров (25кг) способенобогреватьпомещеніе 100 кв.м. протягом 31 години, а на одній закладці вугілля (75кг) - протягом 5суток.Котел на 40кВт здатний опалювати приміщення 400кв.м протягом цілих 6 діб. Дляетого емупотребуется закладка 240кг кам'яного вугілля, кожен кілограм якого прісгораніі дастпорядка 4,8 кВт/ч теплової енергії. Дані характеристики доказанимногочісленнимітестамі і досвідом експлуатації більше 8 років.

Середня норма споживання дров, вугілля і будь-якого іншого твердого палива у котловSTROPUVAгораздо нижче в кількісному і грошовому вираженні, ніж у котлів на другіхвідах палива: зріджений газ, дизпаливо, електрика, а також котлів на твердому топліведругіхпроізводітелей.

Енергонезалежність

Відсутність автоматизованих складних систем управління котлом STROPUVA іконтроляпроцесса горіння через самого принципу роботи котла на чисто термостатіческіхсвойствахметалла забезпечують:

- для дров'яних котлів - повну енергонезалежність (що особливо актуально прийнятий жденіідома в зоні відсутності або проблем з подачею електроенергії),

- для універсальних котлів - близько 15-20 Вт для вузла нагнітача повітря в топку.

Котли на дровах при роботі в системах опалення з природною циркуляцією води нетребуютелектрічества взагалі. Вони з успіхом можуть застосовуватися всюди, де інші істочнікіенергіінедоступни або дороги. Причому, це відноситься і до обігріву приміщень, і кпроізводствугорячей води.

Автономність і безпеку

Як відомо, істотними недоліками твердопаливних котлів являютсяневозможностьработи в повністю автономному режимі і необхідність частого загрузкітопліва.

Котли STROPUVA позбавлені цих недоліків. В основі управління котла стоітспеціальнийавтоматіческій клапан - регулятори тяги - функціонуючий від термостатики іне требующійелектроенергіі. Це забезпечує абсолютно автономну роботу котла безкакіх-лібодополнітельних автоматичних, електронних та інших пристроїв.

На відміну від котлів на електриці, газі і дизпаливі, де завжди существуетопасностьзамиканія електромережі, вибуху газу чи дизпалива - котел STROPUVA абсолютнобезопасенв принципі, там просто нема чому вибухати.

Проста конструкція і схема роботи котла зрозумілі будь-якому користувачеві з любимуровнемобразованія, що виключає будь-які складності в експлуатації.

Надійність

Котел STROPUVA забезпечений заводською гарантією 5 років. Діють всегарантійниеобязательства.

Естетика

При досить великому розмірі котел STROPUVA має оригінальну, оченьергономічнуюконструкцію, а це:

  • естетичний зовнішній вигляд - циліндрична форма, приємна забарвлення, мінімумвнешніхторчащіх деталей,
  • компактність розміщення - вимагає дуже малого простору для установкііексплуатаціі,
  • мінімальне забруднення приміщення котельні.

В Литві, через дорожнечу енергоресурсів, велика кількість котлів STROPUVAмалоймощності встановлено навіть в квартирах міських будинків !

На тлі інших котлів (в основному, звичайно, твердопаливних), що мають довольногрубуюсложную конструкцію і громіздкий зовнішній вигляд з безліччю улов і стирчать деталей-котел STROPUVA виглядає підтягнуто і елегантно. Це, в принципі, створює НОВУЮЕСТЕТІКУКОТЕЛЬНОЙ, яка може бути близька загальному стилю будинку.

Котли STROPUVA на дровах, деревних відходах.

S7

Потужність котла - 7кВт. Опалювальна площа - 20-80кв.м. Обсяг топкової камери - 60куб.дм. Вміщається дров - 15кг. Макс. довжина поліна - 35см. Кількість води в котлі - 26л. Тривалість горіння дров при одній закладці ~ 24 годин *. ККД - 91,6%. Тиск води в котлі - не більше 2 бар. розміри завантажувального отвору - 250 * 210мм. Діаметр димоходу - 160 мм. Габаритні розміри висота/діаметр - 1330/450мм. Вага - 100кг. Товщина стінок циліндрів (корпусів) - зовнішній/внутрішній - 2,5/2,5 мм. Довжина димоходу - від 4,5 м.

S10

Потужність котла - 10кВт.Отапліваемая площа - 50-100кв.м.Об'ем топкової камери - 120куб.дм.Вмещается дров - 25кг.Макс. довжина поліна - 35см.Кол-під води в котлі - 34л. Тривалість горіння дров при одній закладці ~ 30 годин *. ККД 91,6%. Тиск води в котлі - не більше 2 бар. Розміри завантажувального отвору - 250 * 210мм. Діаметр димоходу - 180мм. Габаритні розміри висота/діаметр - 1920/450мм. Вага - 185кг. Товщина стінок циліндрів (корпусів) - зовнішній/внутрішній - 2,5/2,5 мм. Довжина димоходу - від 4,5 м.

S20

Потужність котла - 20кВт. Опалювальна площа - 100-200кв.м. Обсяг топкової камери - 200куб.дм. Вміщається дров - 50кг. Макс. довжина поліна - 45см. Кількість води в котлі - 45л. Тривалість горіння дров при одній закладці ~ 30 годин *. ККД - 91,6%. Тиск води в котлі - не більше 2 бар. Розміри завантажувального отвору - 260 * 220мм. Діаметр димоходу - 180мм. Габаритні розміри висота/діаметр - 2120 (1920) **/560мм. Вага - 231кг. Товщина стінок циліндрів (корпусів) - зовнішній/внутрішній - 2,5/3,0 мм. Довжина димоходу - від 4,5 м.

S40

Потужність котла - 40кВт. Опалювальна площа - 200-400кв.м.Об'ем топкової камери - 330куб.дм. Вміщається дров - 80 кг. Макс. довжина поліна - 55см. Кількість води в котлі - 58л. Тривалість горіння дров при одній закладці ~ 30 годин *. ККД - 91,6%. Тиск води в котлі - не більше 2 бар. Розміри завантажувального отвору - 280 * 240 мм. Діаметр димоходу -200мм. Габаритні розміри висота/діаметр - 2120 (1920) **/680мм. Вага - 315кг. Товщина стінок циліндрів (корпусів) - зовнішній/внутрішній - 2,5/4,0 мм. Довжина димоходу - від 4,5 м.

Характеристики і комплектація товару можуть змінюватися від виробника без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару безпосередньо на сайті виробника перед купівлі (заказом).

Відгуки Котел твердопаливний Stropuva S10

Написати відгук

Stropuva S10

Stropuva S10

Котли STROPUVA (Стропува) забезпечують середню тривалість горіння на одній закладці дров - 30 годин. Настільки велика тривалість роботи на одній закладкетопліва- це економія не тільки коштів, але часу і сил, а також зручність і комфортексплуатаціів будь-який час року.

Написати відгук