Доставка кур'єром по Києву

Доставка замовлень по Києву здійснюється з 10-00 до 22-00. Вартість доставки від 100 грн правий берег, від 120 грн Лівий берег м.Києва, ціна безпосередньо залежить від габаритів товару і дальність від складу до клієнта.

Доставка великогабаритних товарів обговорюється окремо! вартість залежить від місця розташування, розміру.

після замовлення доставка оформляється на наступний день. В індивідуальних випадках, можливі винятки (доставка обговорюється з менеджером).

Важливо! Перед тим як прийняти товар і розписатися на бланку замовлення, необхідно перевірити товар на наявність дефектів, працездатність, комплектацію і відповідність характеристик, заявленим на сайті. Опис товару на сайті може містити неточності, тому перед включенням пристрою перевірте його характеристики по інструкції, що додається. Якщо виявлено, що якісь характеристики не відповідають заявленим на сайті, Ви маєте право відмовитися від товару.

Кур'єр, який доставляє замовлення, не володіє необхідною кваліфікацією і не зможе проконсультувати Вас з приводу отриманої техніки. Кур'єри не встановлюють і не підключають техніку, але ви маєте право включити пристрій для перевірки товару на працездатність.

після оплати кур'єр повинен видати Вам товарний чек.

Доставка по Києву та області поштовою службою Нова Пошта по повній передоплаті:

цей варіант є вигідним для покупця якщо покупка є малогабаритною і вартість в залежності від вартості і обсяг варіюється від 35грнбільш точний тариф можете прорахувати тут.

самовивіз

самовивіз Київська обл. м. Ірпінь вул.Сковороди Григорія 11 після 19:00. У м. Києві можливо тільки за погодженням з кур'єром, а саме при перетині маршруту.

по Київській області:

Доставка по Київській області становить до 5 грн/км від покажчика «Київ» до клієнта в одну сторону. Оплата здійснюється при отриманні товару готівкою, тільки в національній валюті.

Доставка в м. Ірпінь від 20 грн. Вартість напряму залежить від габаритів товару.

Поштовими службами по Україні:

здійснюється наступними Транспортними службами:

Нова пошта-можлива оплата при отриманні. Розрахувати вартість доставки можна тут.

Justin-можлива оплата при отриманні. Ознайомитися з тарифами компанії-перевізника Ви можете тут.

Делівері-відправка тільки по повній передоплаті.

інші служби-тільки по повній передоплаті + вартість доставки до служби перевезення.

відправка замовлення "післяплатою"

Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії "Нова Пошта" або "Інтайм" за готівковий розрахунок у Гривнях.

комісія транспортної компанії за страховку товару та накладений платіж " Нова Пошта" - 20 грн + 2% від вартості товару.

вартість зворотної доставки грошей Justin з використанням "послуги післяплати" становить: 15 гривень + 2% від вартості товарів обов'язкова страховка.

що б не платити накладений платіж і заощадити на доставці, пропонується варіант повної передоплати покупки.

передоплата здійснюється:

на карту "Приват-Банку" - номер висилається за запитом. Перед оплатою ми надаємо наші реєстраційні документи. до загальної суми додається комісія в розмірі до 1% для зняття готівковий коштів.