Виробники

Системи фільтраціїТоварів у наявності: 282

Підкатегорії

 • Корпуси та фільтри для води Atlas Filtri

  Atlas Filtri це італійський бренд володіє більше 35-ти річним стажем у виробництві магістральних фільтрів. Atlas Filtri це еталон в галузі фільтрації води, будучи лідером в побутовому і промисловому сегментах. Корпуси фільтрів витримують тиск в 8 bar і так само виготовлені з матеріалів які сприяють розтягуванню а не розриву колби в випадки гідроудару, що забезпечить вас в спокої в випадки непередбаченої ситуації гідроудару і виключить випадки затоплення вас і ваших сусідів з низу. Atlas Filtri це надійний партнер для всіх, хто прийняв на себе місію вдосконалення в обробці води.

 • Комплектуючі

  Комплектуючі і запасні частини (запчастини) для системи фільтрації Atlas Filtri. В наявності є Трубка, шланг, перехідник, куточок, корпус, ущільнювальна гумка, розширювальний бак для осмосу, кран, подовжувач, обмежувач потоку, трійник для трубки, трійник з різьбленням, ключ для колби фільтра Atlas Filtri, кріплення, пружинка для HYDRA, кільце ущільнювача для колби, кристали поліфосфатів, підставка, мастило для ущільнень і багато іншого. Всі запасні частини (запчастини) і комплектуючі для Atlas Filtri є оригінальними і виробляються в Італії.

 • Фільтри самопромивні
 • Фільтри магістральні
 • Побутові фільтри і зворотний осмос

  Італійська компанія Atlas Filtri має сорокарічний досвід в водообробки і фільтрації. Принцип роботи всієї компанії можна описати трьома словами: ідентичність, інновації та амбіції. Ці слова доводять вся продукція і якість їх вироби.

  Один з напрямків комбінованої фільтрації є Система очищення води у вигляді зворотного осмосу.

  Atlas Filtri це інновації і нові підходи до найтоншої і ретельного очищення води для Вас. Вся продукція має сертифікати якості і запатентовану технологію.

  Система очищення води Atlas Filtri це багато ступінчаста очищення води, кожна має важливу роль, як одержуваної води. Процес фільтрації включає кілька етапів. Спочатку вода проходить три ступені, для видалення домішок, забруднень, неприємних запахів і присмаку. Після проходить через осмотичну мембрану, де і здійснюється система зворотного осмосу. Ця вода накопичується в накопичувальному баку, яка проходить через гранульоване активоване вугілля. Для отримання корисності проходить через мінералізатор, що б отримати необхідні мікроелементи, що корисні для нашого організму. У деяких варіантах система зворотного осмосу можливо додати додаткові ступені очищення, ультра фіолетове стерилізатор і насос при необхідності. яка проходить через гранульоване активоване вугілля. Для отримання корисності проходить через мінералізатор, що б отримати необхідні мікроелементи, що корисні для нашого організму. У деяких варіантах система зворотного осмосу можливо додати додаткові ступені очищення, ультра фіолетове стерилізатор і насос при необхідності. яка проходить через гранульоване активоване вугілля. Для отримання корисності проходить через мінералізатор, що б отримати необхідні мікроелементи, що корисні для нашого організму. У деяких варіантах система зворотного осмосу можливо додати додаткові ступені очищення, ультра фіолетове стерилізатор і насос при необхідності.

 • Системи фільтрації для трубопроводів і побутової...

  У всіх систем трубопроводів завжди є шлам, бруд, пісок, іржа, що тягне за собою причину передчасного зносу насоса і клапанів, змішувачів, раннього засмічення теплообмінника і інших опалювальних приладів.

 • Фільтри Промивні
 • Картриджі Atlas Filtri

  Картриджі для систем фільтрації Atlas Filtri для холодної і гарячої води, з великим діапазоном очищення, від 1 mcr до 100 mcr. Так само Atlas Filtri випускають картриджі з нетоксичних матеріалів призначені для питної води і антимікробної технологій. Atlas Filtri дає вам величезний асортимент фільтрації води для більш кращого очищення води. Atlas Filtri це лідери в сфері очищення питної води для Вас.

  Картриджі Atlas Filtri різноманітність і призначення:

  Серія CPP SX - картриджі з рифленим спіненим поліпропіленом. Переваги низька ціна і високий рівень фільтрації, універсальність. Буває номінальною висотою 10" і 20". Ступінь фільтрації: 1mcr, 5mcr, 10mcr, 25mcr, 50mcr. Можливо використовувати для гарячої води до 80 ° C. Серія CPP SX SANIC має антимікробний функціонал, завдяки додаткового складу іонів срібла.

  Серія FA SX - фільтруючі картриджі з поліпропіленовим волокном. Переваги працює кожен шар фільтра, це збільшує термін служби щодо серії CPP SX. Буває номінальною висотою 10" і 20" і в тому числі серія BIG 10", BIG 20". Окремо і для гарячої води використовується серія HOT з температурним режимом до 80 ° C. Ступінь фільтрації: 1mcr, 5mcr, 10mcr, 25mcr, 50mcr, 100mcr. Серія FA SX SANIC має антимікробний функціонал, завдяки додаткового складу іонів срібла.

  Серія LA SX - картридж з гранульованим активованим кокосовим вугіллям. Усуває запах, присмак, леткі органічні сполуки, скорочує вміст хлору. Середній термін служби 3 місяці. Тільки для холодної води до 45 ° C. Буває номінальною висотою 5 ", 10" і 20 ".

  Серія SA SX - картридж промивної сітчастий фільтруючий елемент з нержавіючої сталі AISI 316. Багаторазовий фільтр зі ступенем фільтрації 50 мкм. Буває номінальною висотою 10 "і 20". Встановлюється як перший ступінь очищення води. Середній термін служби 3-5 років. Можна використовувати для гарячої води до 80 ° C.

  Серія AB SX - керамічний картридж попередньої фільтрації 0,45 мікрон. Має високий ступінь очищення, здатний усунути каламутність води і при цьому мати високу продуктивність до 500 л / год. Буває номінальною висотою 10 "і 20".

  Серія RL-C SX - багаторазовий промивної картридж RL-C сітка з поліестеру. Ступінь фільтрації: 50 мікрон.

  Серія CB-EC - вугільний блок для поглибленої фільтрації. Картридж з блоків вугілля шкаралупи кокоса. Призначений для зниження вмісту хлору, смак, запах (CTO), леткі органічні сполуки (VOC), усунення важких металів (Pb) і фільтрація найпростіших (Giardia, Cryptosporidium) Cyst., Має номінальний ступінь фільтрації 1, 5 або 10 мікрон.

  Серія QA LM SX - двох роздільних смольний картридж для очищення води максимально наближеною до дистильованої. Використовується як останній ступінь перед мінералізації (якщо вона потрібна) в осмосних установках.

  Серія QA CF SX - картридж для пом'якшення води з катионной смолою високої ємності. Призначений для пом'якшення води (TH) з видаленням карбонатів кальцію і магнію.

  Серія HA SX - картридж з кристалічний поліфосфатом для усунення освіти і відкладення накипу.

  Серія TS SX - багаторазовий фільтр з певною фільтрації на 50 мкм з гофрованої поліефірної тканини для Глибинне фільтрації дрібного осаду

  Серія СS SX - багаторазовий фільтр з фільтрації на 25 мкм з гофрованої плісированою паперу для Глибинне фільтрації дрібного осаду.

  Серія CA SX - комбінований або картридж 2 в 1. Це картридж зі ступенем фільтрації 25мкм наповнений гранулами активованого вугілля. Призначений фільтрувати, прибирати: запаху, летючих органічних речовин, хлор, неприємний присмак.

  Серія QA AF SX - картридж заповнені сильної анионной смолою для зниження вмісту нітратів. Призначений для обмеження рівня нітратів у воді в побутових і технічних водах. Пропускна здатність до 90. Придатні для питної води.

  Серія QA PRL SX - розроблений для зменшення вмісту заліза і марганцю у воді, шляхом окислення та осадження. Чи не впливає на вміст хлору в воді.

  Серія BT CPP LA SX - Комбінований 2 в 1. Це подвійний картридж CPP SX і LA SX в одному форм-факторі.

  Серія NEUTRAL COND - це встановлювані в систему пристрої, що містять речовини, які нейтралізують кислотний конденсат конденсаційних котлів.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 282 пунктів
 • 30,08 грн.
  Новий

  RE7402024 Перехідник Ø1/4" (трубка) х Ø1/4" зовнішня різьба ATLAS FILTRI Країна виробник: Італія / Діаметр з'єднання: трубка d1/4" - d1/8" зовнішня різьба / Найменування: Кут /

  30,08 грн.

  16699

 • 356,42 грн.

  Atlas Filtri PLUS 3P 1 "(латунь) 10"(senior) BFO SX TS 45 ° C 8 bar KIT ZA121T640 Країна виробник: Італія / Висота мм: 315 / Ширина мм: 133 / Глибина мм: 130 / Приєднання: 1" / Максимальна робоча температура ° C: 4...45 / Максимальний робочий тиск Бар: 8 / Фільтр: Для холодної води / Номінальна висота: 10” / Фільтруюча вода: Холодна / Категорія: Фільтр-колба /

  356,42 грн.

  15128

 • 146,34 грн.

  Постфільтр ATLAS FILTRI для осмосу (RE7402004) Країна виробник: Італія / Максимальна робоча температура ° C: 80 / Робоча температура ° C: 4...80 / Фільтр: Посфільтр / Серія: IN LINE AIC / Номінальна висота: 10" / Фільтруюча вода: Холодна / Рекомендований термін експлуатації: 5600 літрів або 3-6 місяця /

  146,34 грн.

  16145

 • 245,60 грн.

  Мінералізатор ATLAS FILTRI для осмосу (RE7402005) Країна виробник: Італія / Максимальна робоча температура ° C: 80 / Робоча температура ° C: 4...80 / Фільтр: Мінералізатор / Серія: IN LINE AIC / Номінальна висота: 10" / Фільтруюча вода: Холодна / Рекомендований термін експлуатації: 5600 літрів або 3-6 місяця /

  245,60 грн.

  16146

 • 213,97 грн.

  Картридж (спіч вугільна пудра) CB-EC CTO (прибирає запахи) 10 "SX 10 mcr 45 ° C ATLAS Filtri. Картридж з блоків вугілля шкаралупи кокоса. Призначений для усунення летючих органічних сполук, хлору, неприємних запахів і присмаку, має номінальний ступінь фільтрації 1, 5 або 10 мікрон. Країна виробник: Індія / Висота мм: 508 / Ширина мм: 114 / Максимальна робоча температура ° C: 45 / Робоча температура ° C: 4…45 / Фільтр: Вугільний / Внутрішній діаметр: 26 / Рейтинг фільтрації мікрон: 10 mcr / Продуктивність л / год: 1600 / Серія: CB-EC CTO SX / Номінальна висота: 10" / Фільтруюча вода: Холодна /

  213,97 грн.

  15989

 • 454,66 грн.

  Набір картриджів для систем ATLAS FILTRI DP Sanic (FA Sanic + CPP Sanic + CB) для осмосу OASIS DP Sanic (SE6075200) Країна виробник: Італія / Максимальна робоча температура ° C: 80 / Робоча температура ° C: 4...80 / Фільтр: Комплект / Внутрішній діаметр: 28 / Рейтинг фільтрації мікрон: 5 mcr / Продуктивність л / год: 2000 / Номінальна висота: 10" / Фільтруюча вода: Холодна і Гаряча /

  454,66 грн.

  15830

 • 650,84 грн.

  Картридж з поліпропіленової нитки FA BIG 20 "SX 25 mcr ATLAS FILTRI Країна виробник: Італія / Висота мм: 508 / Ширина мм: 110 / Максимальна робоча температура ° C: 45 / Робоча температура ° C: 4…45 / Фільтр: Поліпропіленова нитка / Внутрішній діаметр: 28 / Рейтинг фільтрації мікрон: 25 mcr / Продуктивність л / год: 4000 / Серія: FA BIG SX / Номінальна висота: BIG 20" / Фільтруюча вода: Холодна /

  650,84 грн.

  09241

 • 2 634,06 грн.

  Картридж (спіч вугільна пудра) CB - EC BIG Pb (фільтрація важких металів) 20 "SX 1 mcr 45 ° C. ККартрідж з блоків вугілля шкаралупи кокоса. Призначений для усунення цист, таких як лямблії і крипто споридий, важких металів, летючих органічних сполук , хлору, неприємних запахів і присмаку, має номінальний ступінь фільтрації 1, 5 або 10 мікрон. Може очистити великий обсяг води з пропускною спроможністю до 1600 л / год. Країна виробник: Італія / Висота мм: 508 / Ширина мм: 114 / Максимальна робоча температура ° C: 45 / Робоча температура ° C: 4…45 / Фільтр: Для удаления тяжелых металлов / Внутрішній діаметр: 26 / Рейтинг фільтрації мікрон: 1 mcr / Продуктивність л / год: 1600 / Серія: CB-EC BIG SX / Номінальна висота: BIG 20" / Фільтруюча вода: Холодна /

  2 634,06 грн.

  09271

 • 907,18 грн.

  Картридж (спіч вугільна пудра) CB - EC BIG CTO (прибирає запахи) 10 "SX 10 mcr 45 ° C ATLAS F Країна виробник: Італія / Висота мм: 250 / Ширина мм: 114 / Максимальна робоча температура ° C: 45 / Робоча температура ° C: 4…45 / Фільтр: Вугільний / Внутрішній діаметр: 26 / Рейтинг фільтрації мікрон: 10 mcr / Продуктивність л / год: 680 / Серія: CB-EC CTO SX / Номінальна висота: BIG 10" / Фільтруюча вода: Холодна /

  907,18 грн.

  09272

 • 1 677,23 грн.

  Картридж (спіч вугільна пудра) CB-EC BIG CTO (прибирає запахи) 20 "SX 10 mcr 45 ° C ATLAS F Країна виробник: Італія / Висота мм: 508 / Ширина мм: 114 / Максимальна робоча температура ° C: 45 / Робоча температура ° C: 4…45 / Фільтр: Вугільний / Внутрішній діаметр: 26 / Рейтинг фільтрації мікрон: 10 mcr / Продуктивність л / год: 1600 / Серія: CB-EC CTO SX / Номінальна висота: BIG 20" / Фільтруюча вода: Холодна /

  1 677,23 грн.

  09273

 • 739,56 грн.

  Atlas Filtri картридж з поліпропіленової нитки FA BIG 20 "SX 10 mcr RE5117509 Країна виробник: Італія / Висота мм: 505 / Ширина мм: 110 / Максимальна робоча температура ° C: 45 / Робоча температура ° C: 4...45 / Фільтр: Поліпропіленова нитка / Внутрішній діаметр: 28 / Рейтинг фільтрації мікрон: 10 mcr / Продуктивність л / год: 4000 / Серія: FA BIG SX / Номінальна висота: BIG 20" / Фільтруюча вода: Холодна /

  739,56 грн.

  14496

 • 704,25 грн.

  Atlas Filtri картридж з поліпропіленової нитки FA BIG 20 "SX 100 mcr RE5117519 Країна виробник: Італія / Висота мм: 505 / Ширина мм: 110 / Максимальна робоча температура ° C: 45 / Робоча температура ° C: 4...45 / Фільтр: Поліпропіленова нитка / Внутрішній діаметр: 28 / Рейтинг фільтрації мікрон: 100 mcr / Продуктивність л / год: 4000 / Серія: FA BIG SX / Номінальна висота: BIG 20" / Фільтруюча вода: Холодна /

  704,25 грн.

  14497

Показані 1 - 12 із 282 пунктів