Виробники

Запірнорегулююча арматураТоварів у наявності: 787

Підкатегорії

 • Змішувальні термостатичні триходові клапани
 • Редуктори і регулятори тиску води

  Редуктор тиск води призначений для збалансованої подачі води в ваш водопровід, і виключити всілякі гідроудари із зовні в вашу систему водопроводу. При виборі редуктор тиску води повинен мати високу якість виготовлення і довговічність служби для вас і вашої системи водопроводу. У нас ви можете купити редуктор тиску води виробництва країни Італія, практично з будь-яким діаметром з'єднання і редукції тиску які бувають зі шкалою або без, з манометром або виходом під нього. Всі редуктори тиску води перевірені на заводі виробника і надається на них гарантія якості. За додатковими питаннями ви можете зв'язатися з нашими фахівцями iVen . <

 • Радіаторні крани

  Що таке кран і куди їх ставлять

  Радіаторні крани - це різновид вентильних кранів для підключення труб теплоносія з радіатором. Це пристрій додає зручностей, при монтажі та експлуатації споживача. Тому фахівці рекомендують встановлювати саме вентильні крани. У кулькових кранів є ряд недоліків, основне це 2 положення відкритий і закритий, без можливості плавного регулювання потоку.

  Різновиди радіаторних кранів

  Є великий вибір в дизайні і особливості конструктиву кранів. Основні різновиди бувають декількох типів.

  Запірний або термостатичний 

  Звичайний вентильний кран дозволяє плавно регулювати подачу теплоносія. Цей варіант найпростіший і бюджетний. Цей варіант потрібно вибрати, якщо ви не будете часто закривати подачу рідини, так як потім буде не просто відрегулювати назад, не заважає всій системі опалення.

  Кран термостатичний 

  Термостатичний складається з двох елемент, це самого клапана і термоголовки . Цей варіант є найвигіднішим. Цей дует дозволить вам встановлювати певний діапазон температури приміщення. Тим самим сам кран автоматично буде регулювати проток теплої води в радіатор.

  Кутовий або прохідний (прямий)

  Який вибрати - залежить від варіанту підходу труби, і це просто. Якщо труба підходить прямо, то кран відповідний, а якщо під кутом 90 градусів, значить кран кутовий.

  Приєднання

  Це залежить від самого радіатора і труби, яка до нього повинна приєднається. У більшості випадках стандартний діаметр 1/2 ", але і буває 3/4" і навіть 1 ".

  Які радіаторні крани краще купити?

  Асортимент в Украні розширений. Можемо порекомендувати вибирати тільки відомих виробляли з країн західної Європи, таких як Caleffi , < span> Giacomini , Luxor , Fado - Італія, HERZ (Австрія) , Watts (Німеччина ) . Економити і дивитися на китайські бренди, не найкращий варіант, і це може через деякий час згубно вплинути на надійність всієї системи, і потім збільшити витрати на непередбачені ситуації. Для більше економії краще подивитися на Радіаторні комплекти  де поєднується сумісність і простота в виборі. Дивіться і купуйте радіаторні крани в нашому інтернет-магазині iVen . com . ua . З будь-яких питань у виборі підкажуть наші фахівці, і допоможемо підібрати кращий варіант для Вас.

 • Радіаторні крани дизайн

  Радіаторний кран дизайн - це запірна арматура для радіаторів і не тільки з особливим дизайном. Як правило, при розробці звичайних радіаторних кранів є якісь пріоритети, які впливають на конструкцію, дизайн і ціну. У цій категорії радіаторні крани дизайн в пріоритеті спочатку вид самого крана, а вже інженери розробляють сам радіаторний кран, що б перше ніяк не впливало на характеристики, надійність. Природно завищена ціна, щодо простих варіантів, але на щастя є альтернативи і як правило дизайн і якість відповідає самій ціні.
  Дизайнерські радіаторні крани мають різновиди форму, під будь-який інтер'єр і особливості підводки і найголовніше зручність у використанні. Висока якість матеріалів забезпечить довговічність працездатність і стійкість до зовнішніх механічних впливів.

 • Радіаторні комплекти

  До всіх радіаторів або батареям потрібні крани з термоголовкою або без. В повноцінний радіаторний комплект, для бокового підключення входить: нижній запірний кран, верхній вентильний або термостатичний в комплекті з термоголовкою. Запірний приєднується до радіатора внизу і має тільки один функціонал, це перекриття теплоносія. Верхній вентильний радіаторний кран для регулювання потоку рідини вручну, а термостатичний з термоголовкою для автоматичного регулювання теплоносія.

  Для економії грошей покупця, виробник постарався випустити вигідні за коштами комплекти з повною сумісністю. У комплект входить запірний нижній кран, верхній вентильний і до нього термоголовка або звичайний вентильний, якщо не плануєте регулювати потік рідини вручну.

  У нас інтернет-магазину iVen . com . ua ви можете придбати комплекти радіаторних кранів різних популярних виробників і на цьому заощадите бюджет на опалення.

 • Термостатичні головки

  Для досягнення зручності та комфорту в кімнаті є найголовніше це температура. Завдяки даній характеристики управляється самопочуттям і бажання або небажання чогось робити. Тому термостатичні голівка здатна управляти температурою кімнати для забезпечення оптимального середовища для роботи, сну, і звичайного часу в кімнаті. Так само термостатичні голівка здатна економити ваші гроші у вигляді рахунку за газ або комунальних послуг. Ви можете встановити якесь значення термостатичною головки для зниження температури перед сном, що б забезпечити більш комфортний сон. Перед від'їздом на роботу, на прогулянку, на цілі вихідні, або на тривалу відпустку, встановити на більш низьке значення температури на термостатичною головки , що б забезпечити мінімальну температуру для кімнати або просто проти замерзання. Навіщо ж топити житло і витрачати гроші на вітер якщо вас немає вдома? Термостатична головка коштує не дорого і окупається практично в першому ж опалювальному сезоні, а так же продовжує вам економити ваші кошти і дає тільки позитивні почуття в комфорті вашого житла. Т ермостатіческая головка для радіаторів можна купити в інтернет магазині iVen . com . ua . що б забезпечити мінімальну температуру для кімнати або просто проти замерзання. Навіщо ж топити житло і витрачати гроші на вітер якщо вас немає вдома? Термостатична головка коштує не дорого і окупається практично в першому ж опалювальному сезоні, а так же продовжує вам економити ваші кошти і дає тільки позитивні почуття в комфорті вашого житла. Т ермостатіческая головка для радіаторів можна купити в інтернет магазині iVen . com . ua . що б забезпечити мінімальну температуру для кімнати або просто проти замерзання. Навіщо ж топити житло і витрачати гроші на вітер якщо вас немає вдома? Термостатична головка коштує не дорого і окупається практично в першому ж опалювальному сезоні, а так же продовжує вам економити ваші кошти і дає тільки позитивні почуття в комфорті вашого житла. Т ермостатіческая головка для радіаторів можна купити в інтернет магазині iVen . com . ua . Термостатична головка коштує не дорого і окупається практично в першому ж опалювальному сезоні, а так же продовжує вам економити ваші кошти і дає тільки позитивні почуття в комфорті вашого житла. Т ермостатіческая головка для радіаторів можна купити в інтернет магазині iVen . com . ua . Термостатична головка коштує не дорого і окупається практично в першому ж опалювальному сезоні, а так же продовжує вам економити ваші кошти і дає тільки позитивні почуття в комфорті вашого житла. Т ермостатіческая головка для радіаторів можна купити в інтернет магазині iVen . com . ua .

 • Сервоприводи для опалення та теплої підлоги

  Сервопривод або термопрівод для систем опалення

  Основне призначення термоелектричного приводу для опалення це закривати або відкривати подачу теплоносія через спеціальний кран в радіаторі або колектора для теплої підлоги. Сервопривод для опалення є доповненням термостата і працює в парі з ним. Сервопривод для опалення буває двох типів NC (Нормально закритий) і NO (Нормально відкритий). Різниця і суть NC і NO термопрівода: NC нормально положення (без подачі електрики) залишає закритий клапан в колекторі або радіатора, NO має протилежний стан (без подачі електрики) він залишає клапан відкритим, і при подачі живлення NC (Normal Close) - відкриває, а NO (Normal Open) закриває.

  Термоелектрична головка для опалення та харчування до нього < / H3>

  Харчування або вольтаж для сервоприводу в основному буває на 24 вольта постійного струму або 230 вольт змінного напруги. Тип харчування безпосередньо залежить від системи управління опалення та кондиціонування.

 • Кульові крани і вентилі для води

  Найбільш слабкою ланкою в системах трубопроводів є приєднувальні і регулююча арматура, з цього на це потрібно пред'явити підвищений вимоги для кульових кранів і вентилів для води по довговічності, і надійності. У нашому асортименті є тільки високоякісні кульові крани і вентилі для води від італійської компаній Bonomi , Fado , General Fittings . Є величезна гамма асортименту, а саме: кульовий кран, міні кран, кран кульовий, кран засувною, поливальний кран, кран зливний, кран фланцевий, а так само практично всіх розмірах в діаметрі від маленьких до великих труб для побутового використання. Вся продукція має сертифікати відповідності та пройшла випробування в Україні. Кран кульовий купити в інтернет магазині iVen.com.ua за вигідними цінами і гарантовано високої якості в Києві, Україна.

 • Крани для сантехприладів
 • Зворотній клапан
 • Газова запірна арматура
 • Фільтр для зворотного клапана
 • Регулятори потоку води

  Буває коли ви приймаєте душ, або просто миєте руки і на іншій точці водовідведення, хто включив гарячу або холодну воду, в гіршому випадку ви ошпарюють окропом, а в кращому випадку, просто злегка загартовуєтеся. Установка редуктора тиску води при введенні в квартиру, тільки злегка покращує ситуацію. А ставити на кожен змішувач виходить дуже дорого і не практично.

  Регулятори потоку води це незамінний пристрій

  Для усунення різниці витрати води, в кінцевих точках водовідведення встановлюється регулятори потоку води. Діапазон налаштувань фіксований і підбирається в залежності від діаметра вхідної та вихідної труби.

  Місце монтажу регулятора потоку води

  Встановлюється кожен регулятор потоку води, в кожен відведення змішувача або крана. <

 • Устаткування безпеки

  Безпека будь-якої опалювальної і нагрівальної системи має важливу роль. Охороняє вас від можливих не планову ситуацій. Мембранні клапани, запобіжні клапани, запобіжні установки для бойлерів із заводською предустановкой або ручного регулювання. Це обладнання безпеки обережет від максимального тиск і скине зайве тиск з поза системою. Тим самим збереже вашу систему опалення та бойлера, непрямого водонагрівача. Вся наша продається продукція пройшли випробування і мають європейські сертифікати відповідності. Купити мембранний клапан, запобіжний клапан або запобіжний клапан для бойлера, до Лапан-відсікач <

 • Відведення повітря

  Відвідники повітря призначені для автоматичної або ручного (кран Маєвського) спуску повітря в закритих системах опалення. Накопичення повітря негативно позначається на всій системи в цілому. Повітряні пробки здатні припинити циркуляцію теплоносія.

  Повітря в систему потрапляє різними шляхами:

  • Підсос повітря;
  • Під час підживлення або разом з подпілочной водою;
  • < span> Або інші гази з теплоносія під час експлуатації і не тільки.
  • < / Span> Під час хімічних реакцій під час експлуатації, наприклад, алюмінієві радіатори.

   Автоматичні воздухоотводчики і принцип дії

   Як відомо відведення повітря завжди ставиться на вищі точки системи опалення. Під час газоутворення, газ, через різницю щільності, прагне піднятися вгору системи. А там стоїть той самий воздухотводчік, при накопиченні газу, поплавок піднімається і тим самим відкриває клапан для виведення повітря. І так кожен раз при накопичення певної кількості води.

   Ручний повітровідвідник або кран Маєвського

   Це латунний кран, який в основному встановлюється, знову ж вгорі радіатора, для ручного виведення накопиченого газу. Принцип дії досить простий.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 787 пунктів
 • 19 361,15 грн.

  536590 Редуктор снижения давления с "американками" d2 "с двумя отверстиями для манометров Країна виробник: Італія / Приєднання: 2" / Максимальний робочий тиск Бар: 25 / Робоча температура ° C: 0…80 / Редукція мінімального тиску бар: 0,5 / Редукція максимального тиску бар: 6 / Шкала установки тиску: нет / Наявність манометра: с соединением для манометра /

  19 361,15 грн.

  12537

 • 40 802,88 грн.

  536660 Редуктор снижения давления фланцевый DN65 с двумя глицериновыми манометрами Max. 16 bar Країна виробник: Італія / Приєднання: DN65 / Максимальний робочий тиск Бар: 16 / Робоча температура ° C: 0…80 / Редукція мінімального тиску бар: 0,5 / Редукція максимального тиску бар: 6 / Шкала установки тиску: нет / Наявність манометра: с манометром /

  40 802,88 грн.

  12538

 • 711,96 грн.

  Змінний картридж-фільтр для редуктора CALEFFI серії 535 с діаметром отвору на редукторі 1/2" та 3/4" (535004) Країна виробник: Італія / Приєднання: 1/2" / Максимальний робочий тиск Бар: 25 / Робоча температура ° C: 0…40 / Шкала установки тиску: есть /

  711,96 грн.

  16656

 • 2 474,56 грн.

  Змінний картридж-фільтр для редуктора CALEFFI серії 535 с діаметром отвору на редукторі 1 1/4" - 1 1/2" - 2" (535007) Країна виробник: Італія / Приєднання: 1 1/2" / Максимальний робочий тиск Бар: 25 / Робоча температура ° C: 0…40 / Шкала установки тиску: есть /

  2 474,56 грн.

  16658

 • 6 297,66 грн.

  535070 Редуктор снижения давления со шкалой d1 1/4 "латунь Max. 25 bar 1 ... 6 bar 40 ° C CALEFFI Країна виробник: Італія / Приєднання: 1 1/4" / Максимальний робочий тиск Бар: 25 / Робоча температура ° C: 0…40 / Редукція мінімального тиску бар: 1 / Редукція максимального тиску бар: 6 / Шкала установки тиску: есть / Наявність манометра: с соединением для манометра /

  6 297,66 грн.

  12550

 • 1 915,20 грн.

  Caleffi 520440 Змішувач-термостат d1 / 2 "з налаштуванням 40-60 ° C Kv = 1,3 m3 / h Країна виробник: Італія / Матеріал виготовлення: латунь хромированый / Приєднання: 1/2" / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Тип різьби: ВВВ / МАХ робоча температура теплообмінника ° C: 90 / Kvs (м3 / год): 1,3 / Застосовується для: ГВС / Діапазон настройки температури: 40-60 /

  1 915,20 грн.

  12644

 • 562,40 грн.

  CALEFFI d1/2" (533041) Наклонный редукционный клапан давление (редуктор давления). Присоединение 1/2"В. Хромированный латунный корпус. Шток изготовлен из сплава невымываемого цинка. Нейлоновая крышка, мембрана и уплотнители из НБР. Максимальная рабочая температура 40ºС и максимально входное давление 16 бар. Диапазон настроек от 1 до 6 бар. Для удобства технического обслуживания фильтр и картридж сменный. Країна виробник: Італія / Приєднання: 1/2" / Максимальний робочий тиск Бар: 16 / Робоча температура ° C: 0…40 / Редукція мінімального тиску бар: 1 / Редукція максимального тиску бар: 6 / Шкала установки тиску: нет / Наявність манометра: без соединения для манометра / Заводська настройка бар: 3 / Номінальний Kvs (м3 / ч) при 1,5 м / сек: 1,2 /

  562,40 грн.

  12539

 • 516,80 грн.

  CALEFFI d1/2" (533441) с МАНОМЕТРОМ. Наклонный редукционный клапан давление (редуктор давления) с отверстием для манометра. Присоединение 1/2"В с соединениям для манометра 1/4". Хромированный латунный корпус. Шток изготовлен из сплава невымываемого цинка. Нейлоновая крышка, мембрана и уплотнители из НБР. Максимальная рабочая температура 40ºС и максимально входное давление 16 бар. Диапазон настроек от 1 до 6 бар. Для удобства технического обслуживания фильтр и картридж сменный. Рекомендуем установить манометр с диапазоном 0-10 бар. Приєднання: 1/2" / Максимальний робочий тиск Бар: 16 / Робоча температура ° C: 0…40 / Редукція мінімального тиску бар: 1 / Редукція максимального тиску бар: 6 / Шкала установки тиску: нет / Наявність манометра: с соединением для манометра / Заводська настройка бар: 3 / Номінальний Kvs (м3 / ч) при 1,5 м / сек: 1,2 /

  516,80 грн.

  12543

 • 36250004 Редуктор снижения давления Normal 1/2 "BONOMI Країна виробник: Італія / Приєднання: 1/2" / Максимальний робочий тиск Бар: 25 / Робоча температура ° C: 0…80 / Редукція мінімального тиску бар: 0,5 / Редукція максимального тиску бар: 5 / Шкала установки тиску: нет / Наявність манометра: с соединением для манометра /

  12527

 • 470,28 грн.

  Редуктор зниження тиску з отвором для манометра FARG MIGNON 500 d1/2 "Max. 15 bar 1 ... 6 bar 120 ° C Висота мм: 105 / Глибина мм: 35 / Матеріал корпусу: латунь / Покриття корпусу: никель / Приєднання: 1/2" / Максимальний робочий тиск Бар: 15 / Робоча температура ° C: 0…120 / Редукція мінімального тиску бар: 1,2 / Редукція максимального тиску бар: 6 / Наявність манометра: с соединением для манометра / Заводська настройка бар: 3 /

  470,28 грн.

  14764

 • 264,17 грн.

  Комплект радіаторний Кран Luxor радіаторний відсічний кутовий 1/2 "з ущільненням (11062103GRA), Кран Luxor радіаторний кутовий 1/2"з ущільненням (11022103GRA) Країна виробник: Італія / Кран: Кутовий / Кран Тип: Вентильний / Матеріал виготовлення: Латунь / Максимальна робоча температура ° C: 120 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Діаметр приєднувальних різьби до радіатора: 1/2" / Для радіатора з підключенням: Боковим /

  264,17 грн.

  15088

 • 508,89 грн.

  Комплект радіаторний з термоголовкою Luxor TT 3000 М30х1,5 (69100000), Кран Luxor Кран радіаторний відсічний кутовий 1/2 "з ущільненням (11062103GRA), Кран Luxor радіаторний термостатичний кутовий 1/2"з ущільненням (12022103GRA) Країна виробник: Італія / Кран: Кутовий / Кран Тип: Термостатичний / Матеріал виготовлення: Латунь / Максимальна робоча температура ° C: 120 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Діаметр приєднувальних різьби до радіатора: 1/2" / Для радіатора з підключенням: Боковим /

  508,89 грн.

  15085

Показані 1 - 12 із 787 пунктів
Запірнорегулююча арматура

Запірнорегулююча арматура для газових систем, систем опалення та водопостачання. Газові крани, клапани та фільтри, газові детектори. Кульові крани і вентилі для води. Зворотні клапани, радіаторні крани, фільтри для води і колектори. Редуктори зниження тиску, воздухоотводчики, запобіжні клапани, мембранні клапани, зливні воронки, запобіжні установки для бойлерів. Петлі від гідроудару, групи безпеки, запобіжні клапани.

Запірнорегулююча арматура для газових систем, систем опалення та водопостачання. Газові крани, клапани та фільтри, газові детектори. Кульові крани і вентилі для води. Зворотні клапани, радіаторні крани, фільтри для води і колектори. Редуктори зниження тиску, воздухоотводчики, запобіжні клапани, мембранні клапани, зливні воронки, запобіжні установки для бойлерів. Петлі від гідроудару, групи безпеки, запобіжні клапани.