Виробники

ЗмішувачіТоварів у наявності: 122

Підкатегорії

 • Змішувачі Для Кухні

  Як не дивно в кухні ви проводите досить великий відрізок часу свого життя, їсте і при цьому розмовляєте зі своїми рідними та близькими людьми. З цього дизайн кухні має не тільки практичний елемент так і дизайнерський, що б вам було приємно знаходиться в своїх оселях. Тому змішувач для кухні має точно такий же важливий елемент як плита і холодильник. Змішувач для кухні повинен бути красивим, практичним і надійним елементом вашої кухні. Вибирати змішувач для кухні можете по вище названим критеріям і просто що б він вам подобався. Для цього у нас в продажу є хороший вибір дизайнерських рішень таких надійних виробників як Ferro , Nobili Rubinetterie < span>. Купити в інтернет магазині iVen . com . ua допоможуть наші фахівці, або просто виберіть будь-який вподобаний вам товар і натисніть купити.

 • Змішувач для умивальника
 • Змішувачі Для Душа
 • Змішувачі Для Ванної
 • Змішувачі Для Біде
 • Змішувачі Душова програма
 • Набори Змішувачів
 • Лійки Для Душа

  В будь-якої домашньої ванній кімнаті є душ або душова стійка, лійка . Відповідно вибирати її потрібно для себе, тому що її можливості безпосередньо залежать від відчуття прийому душу. Лейка для душа буває різних форм, кольорів і розмірів. Але основне застосування залежить від якості функціоналу, а на це потрібно звернути свою увагу.

  Перш ніж купити лійку для душа , потрібно звертати увагу на матеріал виготовлення, різновиди, розмір і форми рукояті і самої лійки. Додатковий функціонал у вигляді кількості варіацій потоку води: звичайний, м'який, масажний, дощової або у вигляді струменя. Чимало важлива функція є саме очищення, видалення накипу і забруднення, обмежувач потоку води, підсвічування, прозорий вилив. Так само в залежності від дизайну ванної кімнати, можливо підібрати відтінок і колір: хром, матовий хром, чорний хром, білий, чорний, бронзовий, золотий і т.д.

  Ціна лійки для душу < / strong> безпосередньо залежить від виробника. Зазвичай спеціалізовані компанії пропонують величезний асортимент для вибору лійки для душу під ваш індивідуальний інтер'єр вашої ванної кімнати. Лейка для душа бувають абсолютно будь-які, завдяки тому, що виробники часто експериментують в дизайні і в обмежених версіях і це як раз нам на руку. Якщо ви хочете заповнити ретро версію душової кімнати, і для цього проблем не існує, так як можна купити лійку для душа і таких варіацій.

  Наш інтернет магазин iVen . com . ua величезний асортимент і дає можливість купити лійку для душа в Києві, в будь-якому варіанті дизайну і ціни. < / p>

  В основному люди купують лійки для душу ручними, які мають універсальне кріплення. Завдяки універсальності лійка легко змінюється. Купивши лійку для душа, ви без зусиль зможете замінити на нову самостійно. легко змінюється. Купивши лійку для душа, ви без зусиль зможете замінити на нову самостійно. легко змінюється. Купивши лійку для душа, ви без зусиль зможете замінити на нову самостійно.

 • Картіріджі
на сторінку
Показані 1 - 12 із 122 пунктів
Показані 1 - 12 із 122 пунктів