Збільшити для перегляду Перехідник оцинкований Ø1 1/4" х 1/2" ВВ Berg Montana (24025063)
24025063
12777
Шукаєте надійний перехідник оцинкований Ø1 1/4" х 1/2" ВВ Berg Montana з артикулом 24025063 для монтажу трубопроводу? Цей високоякісний виріб від відомого бренду Atusa забезпечує герметичність з’єднання та довговічність системи опалення чи водопостачання. Якщо вам потрібно чавунні оцинковані різьбові фітинги купити для професійної інженерної мережі, це італійське обладнання стане найкращим вибором. Ми пропонуємо перевірені комплектуючі за вигідною ціною, що гарантують стабільну роботу вашої комунікаційної системи протягом багатьох років без ризику протікань чи корозії.
14 днів обмін/повернення товару , Мінімальна сума замовлення 200 грн., Накладений платіж від 500 грн, Оплата: Готівка, Google Pay, Apple Pay, Безготівка з ПДВ від 5200 грн, Безготівка без ПДВ.
Характеристики
| Ціна | 245,43 грн. |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал виготовлення | Білий чавун оцинкований |
| Максимальна робоча температура ° C | 300 |
| Максимальний робочий тиск Бар | 25 |
| Тип різьби (В) - Внутрішня, (З) - Зовнішня | ВВ |
| Тип товару | Перехідник |
| Різьбове з'єднання (дюйми) | 1 1/4" х 1/2" |
Інформація Перехідник оцинкований Ø1 1/4" х 1/2" ВВ Berg Montana (24025063)
Коли виникає потреба з’єднати труби різних діаметрів у професійних інженерних мережах, оптимальним рішенням стане перехідник оцинкований Ø1 1/4" х 1/2" ВВ Berg Montana. Цей компонент від бренду Atusa (артикул 24025063) розроблений для систем, де критично важливо зберегти надійність з’єднання під навантаженням. Використання якісних деталей від італійських виробників значно спрощує монтаж та дозволяє бути впевненим у тривалій експлуатації водопроводу чи опалювального контуру без технічних збоїв.
Чому варто обрати ці фітинги для вашого проєкту
Якщо ви плануєте чавунні оцинковані різьбові фітинги купити, зверніть увагу на характеристики цього перехідника, що забезпечують його витривалість у складних умовах:
- Матеріал з білого оцинкованого чавуну ефективно протистоїть корозійним процесам, подовжуючи термін служби системи.
- Робочий тиск до 25 Бар дозволяє впевнено використовувати цей елемент у магістралях з високим навантаженням.
- Стійкість до температури до 300 градусів Цельсія робить виріб універсальним для контурів опалення з гарячим теплоносієм.
- Внутрішня різьба типу ВВ забезпечує точну та щільну фіксацію, що критично важливо для герметичності системи.
Завдяки високим стандартам якості, чавунні оцинковані різьбові фітинги ціна на які повністю виправдана їхньою довговічністю, стануть найкращим інвестиційним рішенням для вашого об’єкта. Це надійний вибір для тих, хто шукає європейську якість та безкомпромісну безпеку. Перегляньте актуальну вартість та оформіть замовлення на сайті, щоб отримати сертифіковану сантехнічну арматуру з доставкою.