Котел твердопаливний Stropuva S20U

00019

На додаткове товари і обладнання знижки.

Детальніше

Рейтинг: 5 из 5 (5)
0

0,00€

В наявності

Доставка

- Кур'єр по Києву від 100 грн.;
- Кур'єр в Ірпінь від 20 грн.;
- Поштова служба від 30 грн. (Нова пошта, Делівері, Justin)

Характеристики

Ціна -
Висота мм 2100
Ширина мм 560
Глибина мм 560
Вага КГ 231
Вид енергоносіїв Котла Твердотопливный
Тип палива Дрова, Уголь
Монтаж напольный
ККД% 85
Опалювальна площа кв.м. 100-200
Об'єм води в котлі, л 45
Обсяг камери завантаження 120куб.дм
Тривалість горіння вугілля при одній закладці 5 суток
Тривалість горіння дров при одній закладці 30 часов
Вміщається вугілля Кг. в котлі 130
Вміщається дров Кг. в котлі 50
Теплова потужність на дровах кВт 20
Теплова потужність на вугіллі кВт 20
Установка вертикальная
Максимальний робочий тиск Бар до 2

Інформація Stropuva S20U

Котли STROPUVA (Стропува) забезпечують середню тривалість горіння на однойзакладкедров - 30 годин, вугілля - 5 діб. Настільки велика тривалість роботи на одній закладкетопліва- це економія не тільки коштів, але часу і сил, а також зручність і комфортексплуатаціів будь-який час року.

Принцип дії котла

В котлі використовується принцип, який легко перевірити на практиці, взявши в руку запалений сірник (см.рісункі). Легко переконатися, що другий спосіб забезпечує значно більш тривалий і корисне горіння палива. В котлі STROPUVA (Стропува) паливо розпалюється і горить в тонкому поверхневому шарі, причому котел забезпечує високий ККД, навіть коли видає всього 10% від максимальної потужності.

Дана інноваційна схема горіння палива та конструкції котла в цілому защіщенавнастоящее час вісьмома патентами та сертифікатами відповідності різних країн, включаяУкраіну.

Конструкція

Конструктивно котел Stropuva (Стропува) складається з двох сталевих циліндрів - одінвнутрідругого, між якими знаходиться нагрівається вода. У внутрішньому ціліндреразмещенатопка, подача повітря в яку відбувається через телескопіческійраспределітель. За мерепрогоранія палива зверху вниз розподільник повітря опускається, зберігаючи оптімальниеусловія горіння.

В твердопаливний котел STROPUVA (Стропува) закладається великий об'емтопліва, яке розпалюється і горить в поверхневому шарі, а не знизу, як в традіціоннихкотлах.Наіболее економічні умови для згоряння дров або вугілля створюються завдяки тому, чтораспределітель повітря в процесі прогорання палива опускається вниз, до самихніжніхслоев закладеного палива, а нагріті гази, віддаючи тепло внутрішнім стенкамтопкі, піднімаються в димохід. Таким чином, котел оптимально і максімальноекономічнорасходует паливо, дозволяючи досягти високих показників ККД.

В процесі роботи котел підтримує задану температуру теплоносія, ізменяяподачувоздуха і інтенсивність горіння палива за допомогою біметалічного регуляторатягі.Ізбиточное тепло не виробляється, відповідно, не потрібно аккумулірующаяемкость, димохід потрібен лише від 4,5м, що скорочує початкові витрати.

Випускається дві лінійки котлів STROPUVA: дров'яна і універсальна (работающаяналюбом вигляді твердого палива). Діапазон можностей котлів/опалювальна площа: 7 кВт/20-80м2, 10 кВт/50-100м2, 20 кВт/100-250м2, 40 кВт/200-500м2. Для великих площадейвозможнаустановка декількох котлів каскадом.

Економічність

Котли STROPUVA (Стропува) забезпечують середню тривалість горіння на однойзакладкедров - 30 годин, вугілля - 5 діб. Настільки велика тривалість роботи на одній закладкетопліва- це економія не тільки коштів, але часу і сил, а також зручність і комфортексплуатаціів будь-який час року.

Наприклад, котел потужністю 10 кВт на одній закладці дров (25кг) способенобогреватьпомещеніе 100 кв.м. протягом 31 години, а на одній закладці вугілля (75кг) - протягом 5суток.Котел на 40кВт здатний опалювати приміщення 400кв.м протягом цілих 6 діб. Дляетого емупотребуется закладка 240кг кам'яного вугілля, кожен кілограм якого прісгораніі дастпорядка 4,8 кВт/ч теплової енергії. Дані характеристики доказанимногочісленнимітестамі і досвідом експлуатації більше 8 років.

Середня норма споживання дров, вугілля і будь-якого іншого твердого палива у котловSTROPUVAгораздо нижче в кількісному і грошовому вираженні, ніж у котлів на другіхвідах палива: зріджений газ, дизпаливо, електрика , а також котлів на твердому топліведругіхпроізводітелей.

Енергонезалежність

Відсутність автоматизованих складних систем управління котлом STROPUVA іконтроляпроцесса горіння через самого принципу роботи котла на чисто термостатіческіхсвойствахметалла забезпечують:

- для дров'яних котлів - повну енергонезалежність (що особливо актуально прінахожденіідома в зоні відсутності або проблем з подачею електроенергії),

- для універсальних котлів - близько 15-20 Вт для вузла нагнітача повітря в топку.

Котли на дровах при роботі в системах опалення з природною циркуляцією води нетребуютелектрічества взагалі. Вони з успіхом можуть застосовуватися всюди, де інші істочнікіенергіінедоступни або дороги. Причому, це відноситься і до обігріву приміщень, і кпроізводствугорячей води.

Автономність і безпеку

Як відомо, істотними недоліками твердопаливних котлів являютсяневозможностьработи в повністю автономному режимі і необхідність частого загрузкітопліва.

Котли STROPUVA позбавлені цих недоліків. В основі управління котла стоітспеціальнийавтоматіческій клапан - регулятори тяги - функціонуючий від термостатики іне требующійелектроенергіі. Це забезпечує абсолютно автономну роботу котла безкакіх-лібодополнітельних автоматичних, електронних та інших пристроїв.

На відміну від котлів на електриці, газі і дизпаливі, де завжди существуетопасностьзамиканія електромережі, вибуху газу чи дизпалива - котел STROPUVA абсолютнобезопасенв принципі, там просто нема чому вибухати.

Проста конструкція і схема роботи котла зрозумілі будь-якому користувачеві з любимуровнемобразованія, що виключає будь-які складності в експлуатації.

Надійність

Котел STROPUVA забезпечений заводською гарантією 5 років. Діють всегарантійниеобязательства.

Естетика

При досить великому розмірі котел STROPUVA має оригінальну, оченьергономічнуюконструкцію, а це:

  • естетичний зовнішній вигляд - циліндрична форма, приємна забарвлення, мінімумвнешніхторчащіх деталей,
  • компактність розміщення - вимагає дуже малого простору для установкііексплуатаціі,
  • мінімальне забруднення приміщення котельні.

В Литві, через дорожнечу енергоресурсів, велика кількість котлів STROPUVAмалоймощності встановлено навіть в квартирах міських д мов!

На тлі інших котлів (в основному, звичайно, твердопаливних), що мають довольногрубуюсложную конструкцію і громіздкий зовнішній вигляд з безліччю улов і стирчать деталей-котел STROPUVA виглядає підтягнуто і елегантно. Це, в принципі, створює НОВУЮЕСТЕТІКУКОТЕЛЬНОЙ, яка може бути близька загальному стилю будинку.

Котли STROPUVA універсальні. Працюють на кам'яному вугіллі,
дровах, деревних відходах, торф'яних і тирсових брикетах.

S10 універсал:

Потужність котла - 10 кВт. Опалювальна площа - 50-100кв.м. Обсяг топочнойкамери - 120куб.дм. Вміщається вугілля - 75кг. Кількість води в котлі - 34л.Продолжітельность горіння вугілля при одній закладці ~ 5 діб. ККД - 85% .Тиск води в котлі - небільше 2 бар. Розміри завантажувального отвору - 250 * 210мм. Діаметр димоходу -180мм. Габаритні розміри висота/діаметр - 1900/450мм. Вага - 185кг. Товщина стінок циліндрів (корпусів) - зовнішній/внутрішній - 2,5/2,5 мм. Довжина димоходу - від 4,5 м.

S20 універсал:

Потужність котла - 20кВт. Опалювальна площа - 100-200кв.м. Обсяг топочнойкамери - 200куб.дм. Вміщається вугілля - 130кг. Кількість води в котлі - 45л.Продолжітельность горіння вугілля при одній закладці ~ 5 діб. ККД - 85% .Тиск води в котлі - не більше 2 бар. Розміри завантажувального отвору - 260 * 220мм. Діаметр димоходу - 180мм. Габаритні розміри висота/діаметр - 2100/560мм. Вага - 231кг. Товщина стінок циліндрів (корпусів) - зовнішній/внутрішній - 2,5/3,0 мм. Довжина димоходу - від 4,5 м.

S40 універсал:

Потужність котла -40кВт. Опалювальна площа - 200-400кв.м. Обсяг топочнойкамери - 330куб. дм. Вміщається вугілля - 220кг. Кількість води в котлі - 58л.Продолжітельность горіння вугілля при одній закладці ~ 5 діб. ККД - 85% .Тиск води в котлі - не більше 2 бар. Розміри завантажувального отвору - 280 * 240мм. Діаметр димоходу - 200мм. Габаритні розміри висота/діаметр - 2100/680мм. Вага - 315кг. Товщина стінок циліндрів (корпусів) - зовнішній/внутрішній - 2,5/4,0 мм. Довжина димоходу - від 4,5 м.

Характеристики і комплектація товару можуть змінюватися від виробника без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару безпосередньо на сайті виробника перед купівлі (заказом).

Відгуки Котел твердопаливний Stropuva S20U

Написати відгук

Stropuva S20U

Stropuva S20U

На додаткове товари і обладнання знижки.

Написати відгук