Виробники

ФітингиТоварів у наявності: 1445

Підкатегорії

 • Фітинги чавунні оцинковані різьбові

  Як відомо в будь-якому приватному будинку, квартирі, офісі є трубопровідна система опалення, кондиціонування або водопровід для сантехніки завжди є фітинги. Виходить д ля будь-якого проекту опалення та водопостачання потрібно купити фітінг, який будуть служити довго і не мати корозію для збільшення терміну служби . Фітинги потрібні для розгалужень, обвода і з'єднань трубопроводу.

  Нержавіючі фітинги < span> це основна критерію вибору, для якого ідеально підходить за ціною і довговічності фітінг нержавіючий чавунний оцинкований різьбовій . Фітинги чавунні повинні витримувати досить високий тиск і температуру. Фітинги чавунні оцинковані різьбові нержавіючі (муфти, ніпелі, трійники) на багато дешевше фітингів з латуні і мають різне застосування в системах опалення та водопостачання, особливо де немає необхідності дотримання естетики. Наші фітинги чавунні оцинковані різьбові нержавіючі проводиться з білого чавуну з маркуванням W & amp; S і покривають цинком в процесі виготовлення , що дає властивості витримувати високі температури і високий тиск. Згідно єдиним стандартом, а у нас ГОСТом 6211 і 6357 , наносять різьбу для міцного і надійного з'єднання з трубами і фітингами. У нас ви можете купити фітинги чавунні < strong> нержавіючі оцинковані різьбові фірм виробника

 • Фітинги латунні різьбові

  Латунні фітинги застосовуються в будівництві різноманітних трубопровідних систем. На нашому сайті iVen.com.ua ви можете купити тільки високоякісні фітинги латунні (муфти, ніпелі, трійники) для ваших систем трубопроводів. На всі надані фітинги надається гарантія якості, які перевіряються га заводі виробника. У нас є в продажу і з можливістю купити ніпель, заглушка, коліно, куточок, коліно настінне і редукционное, хрестовина, муфта, муфта редукційна, ніпель, ніпель редукційний, перехідник, перехідник затискної, перехідник під шланг, різьблення довга, різьблення коротка, збірка , зганяння, трійник, трійник редукційний, подовжувач, футорка, штуцер адаптер, штуцер для насоса, штуцер для лічильника і все це практичних будь-яких розмірів приєднання і типів різьблення. Фітинги латунні різьбові практично не піддається корозії що істотно збільшує термін служби таких фітингів. Чи не маловажно те, що при демонтажі тих же самих латунні фітинги буде швидким і легким. За всіх можливих питаннях і консультації ви можете зв'язатися з нашими фахівцями. При купівлі значної кількості матеріалів надається знижки. У нас ви можете купити італійські латунні різьбові фітинги Pattaroni високої якості.

 • Фітинги хромовані різьбові

  Коли ви робите ремонт ванної кімнати, чимало важливо має значення всіх нюансів. Не дарма ж кажуть що краса в дрібницях і деталях. При проектуванні ванної кімнати -полотенцесушітель, особливо якщо він хромований , потрібен такий же фітінг . Так само для естетики хромовані фітинги (муфти, ніпелі, трійники) застосовуються в опаленні і водопостачання. Всі з'єднання або прості відводи для радіаторів, змішувачів і там де вони не закриті, від настирливих очей, можна застосувати фітинги хромовані , що додасть привабливості в деталях. У нас ви можете купити фітинги хромовані високої якості за конкурентною ціною. Продукція виробника з Італії Pattaroni сертифікована в Україні. Тому на дану продукцію гарантується якість і довга служба для вас і вашого житла.

 • Фітинги нікелеві різьбові

  Для захисту і в декоративних цілях сполучні фітинги покривають хромом або нікелю . Після процедури нікелювання, методом гальваніки, підвищується зносостійкість фитинга . Нікелеве покриття на багато міцніше, якщо тримається на міді або на латуні, для чорних сплавів менш ефективно. Товщина покриття нікелю вважається в нормі, якщо товщина складає в допуски 12,6-15,3 мкм. При перевищенні покриття вище зазначених величин воно може потріскається і втратити робочі властивості. Додавання в сплав нікелю для фітинга прекрасно підвищує стійкість вироби до вологи і відповідно до корозії. Фітинги нікелеві різьбові прекрасно захищені, поверхня просто полірується. < strong> Фітинги нікелеві різьбові латунні естетично привабливі. Застосовується для трубопровідної арматури, рушникосушки, кухні, ванни або санвузла. Фітинг різьбовий з латуні покритий плівкою нікелю мають привабливий зовнішній вигляд, що не менш важливо для офісу і в домашніх умовах.

 • Фітинги мідні

  Мідні фітінги та труба з міді застосовується абсолютно до всіх видів сантехніки, а саме: систем опалення, газопостачання, водопроводу, кондиціонування і пневматичних систем. Особливості мідної труби легко ріжеться і гнеться а мідні фітинги прості при монтажі. Вся зібрана система має естетичний і приємний зовнішній вигляд. Мідна система з труб і фітингів це довгий термін служби. Ще один привілей на користь фітингів з міді і труби, це бактерицидні властивості цієї ж труби. Мідні фітінги під пайку бувають стежить виду: абзац-ніпель, дуга компенсаційна, заглушка, коліно, компенсатор, муфта, муфта редукційна, обвід, збірний елемент, збірний елемент кутовий, трійник, трійник редукційний. Мідна труба і мідні фітинги витримують дуже високі тиску рідини до 50 бар і газу до 200 бар. Так само ультрафіолет від сонця ні як не взаємодіє з мідною трубою і фітингів з міді . Так само мідь володіє низьким коефіцієнтом лінійного розширення. Фітинги з міді і мідної труби це надійність і довговічність всієї вашої системи водопроводу і газопроводу в вашому домі. Так само ультрафіолет від сонця ні як не взаємодіє з мідною трубою і фітингів з міді . Так само мідь володіє низьким коефіцієнтом лінійного розширення. Фітинги з міді і мідної труби це надійність і довговічність всієї вашої системи водопроводу і газопроводу в вашому домі. Так само ультрафіолет від сонця ні як не взаємодіє з мідною трубою і фітингів з міді . Так само мідь володіє низьким коефіцієнтом лінійного розширення. Фітинги з міді і мідної труби це надійність і довговічність всієї вашої системи водопроводу і газопроводу в вашому домі.

 • Фітинги бронзові під пайку

  Фітинг - це деталь яка пов'язує між собою систему трубопровідних комунікацій. Фітинги під пайку виготовляють з бронзи та міді . Бронзові фітинги для з'єднань труб методом пайки та переходу на різьбу відмінно підходять для м'якої і твердої пайки. Бронзові фітинги під пайку бувають стежить виду: коліно, коліно настінне, хрестовина, муфта, ніпель, планка для змішувача, збірник, збірник кутова, збірний елемент, трійник. Так само бронзові фітинги під пайку бувають з переходом труби на різьблення з внутрішньої і зовнішньої різьбою. У нас ви можете купити бронзові фітинги під пайку від фірми виробника SANHA < / Span>, які вироблені в Німеччині. Бронзові фітинги під пайку це хороший вибір для надійності з'єднань вашої системи, водо-постачання, опалення та газопроводу.

 • Фітинги латунні цангові з'єднувальні

  Фітинги латунні цангові з'єднувальні це самий просто спосіб з'єднання трубопроводу. Цей вид фітинга придуманий для максимальної простоти з'єднання, що зможе зробити будь-яка людина, який тримав в руках звичайний гайковий ключ. Фітинги латунні цангові з'єднувальні мають просту технологію, і не вимагає застосування спеціального інструменту. У самому фітингу є 2 сальника і верхнє кільце, і звичайним ключем затискається труба, при якому чим сильніше сила затягування, тим надійніше з'єднання. Тому фітинги латунні цангові з'єднувальні будуть хорошим вибором для промислового і побутового водопостачання, опалення та теплої підлоги, кондиціонування та охолодження. Фітинги латунні цангові з'єднувальні найкраще використовувати для неагресивних рідин, що не викликають підвищену корозію. Фітинги латунні цангові з'єднувальні це найкращий вибір для господаря будинку або квартири.

 • Фітинги хомут затискні оцинковані
 • Прес-Фітинги

  Прес фітінг це надійне з'єднання для систем водопостачання у вашому домі. Привілей в таких прес фітингах є надійність, довговічність, зменшує кількість арматури, витрата труб, що в кінцевому результаті впливає на вартість всього проекту і найголовніше це швидкість і простота установки. Так само наявність додаткових прокладок і сальників збільшує надійність з'єднання. Пресова система для металопластикових труб має абсолютно всі типи з'єднань таких як: гільза, коліно, муфта, перехідник, планка настінна, трійник, хрестовина і т. П. Для будь-якої складності проекту для вашого житла і приміщення. Прес фітінг при стикуванні труби, виходить надійне і нероз'ємне монолітне з'єднання. Прес фітінг для металопластикових труб наділені надійними властивостями, які допускають приховану прокладку при проектуванні теплих підлог, комунікацій в бетон і під гіпсокартонні покриття.

 • Система Uponor і фітінги
 • Натяжні фітинги Rehau
на сторінку
Показані 1 - 12 із 1445 пунктів
 • 34,35 грн.

  Прес муфта Rifeng зі з'єднанням 16 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Прес: Пресс муфта / Діаметр трубного з'єднання: 16 / Тип з'єднання: Труба - труба /

  34,35 грн.

  05345

 • 45,29 грн.

  Прес муфта Rifeng зі з'єднанням 20 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Прес: Пресс муфта / Діаметр трубного з'єднання: 20 / Тип з'єднання: Труба - труба /

  45,29 грн.

  05346

 • 86,94 грн.

  Прес муфта Rifeng зі з'єднанням 25 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Прес: Пресс муфта / Діаметр трубного з'єднання: 25 / Тип з'єднання: Труба - труба /

  86,94 грн.

  05347

 • 120,08 грн.

  Прес муфта Rifeng зі з'єднанням 32 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Прес: Пресс муфта / Діаметр трубного з'єднання: 32 / Тип з'єднання: Труба - труба /

  120,08 грн.

  05348

 • 41,95 грн.

  Прес муфта редукційна Rifeng зі з'єднанням 20x16 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Прес: Пресс муфта / Діаметр трубного з'єднання: 20x16 / Тип з'єднання: Труба - труба /

  41,95 грн.

  05349

 • 66,88 грн.

  Прес муфта редукційна Rifeng зі з'єднанням 25x20 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Прес: Пресс муфта / Діаметр трубного з'єднання: 25x20 / Тип з'єднання: Труба - труба /

  66,88 грн.

  05350

 • 65,66 грн.

  Прес муфта редукційна Rifeng зі з'єднанням 25x16 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Прес: Пресс муфта / Діаметр трубного з'єднання: 25x16 / Тип з'єднання: Труба - труба /

  65,66 грн.

  05351

 • 105,48 грн.

  Прес муфта редукційна Rifeng зі з'єднанням 32x25 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Прес: Пресс муфта / Діаметр трубного з'єднання: 32x25 / Тип з'єднання: Труба - труба /

  105,48 грн.

  05352

 • 86,03 грн.

  Прес муфта редукційна Rifeng зі з'єднанням 32x16 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Прес: Пресс муфта / Діаметр трубного з'єднання: 32x16 / Тип з'єднання: Труба - труба /

  86,03 грн.

  05353

 • 88,76 грн.

  Прес муфта редукційна Rifeng зі з'єднанням 32x20 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Прес: Пресс муфта / Діаметр трубного з'єднання: 32x20 / Тип з'єднання: Труба - труба /

  88,76 грн.

  05354

 • 40,43 грн.

  Прес перехідник зовнішня різьба Rifeng зі з'єднанням 16x1/2 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Тип різьби: Н /

  40,43 грн.

  05355

 • 52,89 грн.

  Прес перехідник зовнішня різьба Rifeng зі з'єднанням 16x3/4 виготовлений з високоякісних матеріалів і гарантує десятирічну гарантію на довгострокову надійність з'єднань. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Китай / Тип різьби: Н /

  52,89 грн.

  05356

Показані 1 - 12 із 1445 пунктів
Фітинги

Фітинг і фітинги це обов'язкова частина будь-якої системи в будь-якому проекті опалення, водопостачання, кондиціонування. Фітинги бувають різні для різних цілях. У нас ви можете купити ф ітінг з метала: Прес-фітинги , фітинги чавунні оцинковані різьбові , фітинги латунні різьбові , фитинги хромовані різьбові ,

Фітинг і фітинги це обов'язкова частина будь-якої системи в будь-якому проекті опалення, водопостачання, кондиціонування. Фітинги бувають різні для різних цілях. У нас ви можете купити ф ітінг з метала: Прес-фітинги , фітинги чавунні оцинковані різьбові , фітинги латунні різьбові , фитинги хромовані різьбові ,