ОпаленняТоварів у наявності: 3665

Підкатегорії

 • Радіатори

  Купити радіатор опалення в Києві

  Ми знаходимося в Україні, де середні кліматичні умови взимку досить низькі. Зазвичай зима починається в листопаді, а низька температура триває до кінця березня. З цього опалення вашого житлового затишку досить актуальна. Так як в Україні основним видом підтримки тепла є водяне опалення, з цього вірний вибір на радіатор опалення сталевий , чавунний або більш сучасний алюмінієвий стає основним по критеріям економії і доцільності.

  Великий вибір моделі радіаторів опалення
  У нас на сайті iVen.com.ua Ви можете вибрати величезний асортимент на будь-який ваш критерій. На даний момент часу, радіатори для вашого будинку або квартири існує величезний асортимент. Є навіть вбудовані в підлогу , де зазвичай встановлюють перед дверима на балкон. Бувають так само радіатори опалення маленьких розмірів але з великої віддачі тепла.

  В сучасних опалювальних системах має велике значення кількість води. Де циркуляція води ведеться примусово і кількість води досить низька. До того ж чим менше води в системі тим менше потрібно енергії для розігріву, з цього вибрати радіатор опалення з низьким об'ємом води досить важливо. strong> для вашого будинку або квартири існує величезний асортимент. Є навіть вбудовані в підлогу , де зазвичай встановлюють перед дверима на балкон. Бувають так само радіатори опалення маленьких розмірів але з великої віддачі тепла.

  В сучасних опалювальних системах має велике значення кількість води. Де циркуляція води ведеться примусово і кількість води досить низька. До того ж чим менше води в системі тим менше потрібно енергії для розігріву, з цього вибрати радіатор опалення з низьким об'ємом води досить важливо. strong> для вашого будинку або квартири існує величезний асортимент. Є навіть вбудовані в підлогу , де зазвичай встановлюють перед дверима на балкон. Бувають так само радіатори опалення маленьких розмірів але з великої віддачі тепла.

  В сучасних опалювальних системах має велике значення кількість води. Де циркуляція води ведеться примусово і кількість води досить низька. До того ж чим менше води в системі тим менше потрібно енергії для розігріву, з цього вибрати радіатор опалення з низьким об'ємом води досить важливо. Є навіть вбудовані в підлогу , де зазвичай встановлюють перед дверима на балкон. Бувають так само радіатори опалення маленьких розмірів але з великої віддачі тепла.

  В сучасних опалювальних системах має велике значення кількість води. Де циркуляція води ведеться примусово і кількість води досить низька. До того ж чим менше води в системі тим менше потрібно енергії для розігріву, з цього вибрати радіатор опалення з низьким об'ємом води досить важливо. Є навіть вбудовані в підлогу , де зазвичай встановлюють перед дверима на балкон. Бувають так само радіатори опалення маленьких розмірів але з великої віддачі тепла.

  В сучасних опалювальних системах має велике значення кількість води. Де циркуляція води ведеться примусово і кількість води досить низька. До того ж чим менше води в системі тим менше потрібно енергії для розігріву, з цього вибрати радіатор опалення з низьким об'ємом води досить важливо. У сучасних опалювальних системах має велике значення кількість води. Де циркуляція води ведеться примусово і кількість води досить низька. До того ж чим менше води в системі тим менше потрібно енергії для розігріву, з цього вибрати радіатор опалення з низьким об'ємом води досить важливо. У сучасних опалювальних системах має велике значення кількість води. Де циркуляція води ведеться примусово і кількість води досить низька. До того ж чим менше води в системі тим менше потрібно енергії для розігріву, з цього вибрати радіатор опалення з низьким об'ємом води досить важливо.

 • Розширювальні баки і Гідроакумулятори
 • Стабілізатори напруги

  Стабілізатор напруги в першу чергу призначені для забезпечення 220 в з не великим допустимим відхиленням до 10%. < span> Стабілізатор напруги забезпечить збереження вашої дорогої техніки від стрибків напруги, що на жаль трапляється в кожному населеному пункті України. Такі пристрої які працюють практично весь час, а саме: котел, холодильник, сигналізація, телевізор і будь-яка техніка з мікроконтролерами і мікропроцесорами, бояться найменшого стрибка в напрузі мережі вашого будинку. Купити з табілізатор напруги для котла зокрема потрібно для збереження і безперервної роботи. Все ж буде не приємно, коли не в передбачуваний день трапиться не приємно і в холодний сезон не буде тепла у вашій оселі. Тому стабілізатор напруги це обов'язковий супутній товар до вашого котла.

 • Пластинчасті теплообмінники
 • Насосні групи
 • Акумулюючі ємності

  Буферна ємність - це ємність для накопичення тепла від звичайного котла або ж твердопаливного котла, так само використовується якщо у вас є сонячні панелі.

  Технологія або ж принцип роботи накопичення тепла дуже простий. Через фізичної здатності тепла завжди накопичується вгорі, а щодо холодного або охололого теплообмінника або простої води осідати в низу ємності. Це ви можете відчути подібну здатність в озерах і штучних ставках. Коли ви потрапляєте і відчуваєте що на поверхні вода значно тепла ніж на кілька сантиметрів або ж метрів нижче. Цей принцип фізичного стану води можна використовувати на благо накопичення тепла. Це дуже зручно якщо у вас твердопаливний котел. Бак акумулятор допомагає вам у наступних ситуаціях. Ви можете використовувати вже накопичену енергію від котла після перегорання твердого палива і по інерції підтримувати температуру у вашій оселі. Так само підвищити ККД котла, за рахунок увелічіванія різниці між холодної і теплої води, так як легше підвищити на значну різницю в теплі більш холодну воду ніж вже підігріту.

  Теплоаккумулятор для опалення це досить важливе придбання для Вас. Ви підвищуєте ККД котла і збільшуєте інтервал між заправкою котла твердим паливом. Буферна ємність використовується як в промислових приміщеннях, так і в приватних секторах.

  Буферна ємність можна купити у нашому інтернет магазині iVen.com.ua. Буферна ємність продається з різними габаритами і ємностями.

 • Система тепла підлога

  Товари і супутні матеріали для монтажу теплої підлоги у вас вдома.

 • Вимірювальні прилади
 • Кімнатні термостати

  Кімнатні термостати хронотермостат

  Кімнатні термостати, терморегулятор, хронотермостат все це призначене більш точно і швидко регулювати температуру в будинку, кімнаті, квартирі і інших закритих приміщеннях. Він працює однаково ефективно на охолодження і на обігрів. На сьогоднішній день кімнатні термостати можливо узгодити практично з будь-яким видам опалювальної системи. Так само вони можуть працювати як окрема частина від системи, тим самим управляти газовим котлом, циркуляційним насосом, електричним нагрівачем, зонним клапаном, серво і термо приводами.

  Навіщо потрібен кімнатний термостат?

  терморегулятор має тільки плюси. При установці простого тижневого програматора ви заощадите не маленькі гроші на енергії яку ви купуєте що б зігрітися або охолоне. Виставивши програму на тиждень, коли ви спите ви можете відключити деякі кімнати. Адже навіщо їх обігрівати якщо вас там не буде. Це стосується, коли ви йдете кожен день в один і той же час на роботу. Знаючи ваш постійний графік і коли не треба обігрівати закрите приміщення - на цьому можна і потрібно економити.

  Види кімнатних термостатів

  На сьогоднішній день на ринку їх велика кількість, але в основному їх можна розділити на два типи.

  Перший це звичайний аналоговий, який встановлюється в найхолоднішому місці кімнати і звичайної крутилкой або у вигляді цифр на екрані виставляти якесь значення на ньому. Котел або будь-який інший пристрій зчитує дані і подає в те приміщення необхідно кількості тепла. Цей тип є доступним, але самим неефективним щодо другого типу. Він просто буде підтримувати потрібну температуру рівно до тих пір поки ви вручну не поставив, припустимо на ніч, одному температуру.

  Другий є найефективнішим. Він досить не дешеві, але як раз цей варіант вам окупиться досить швидко. Купивши тижневий програматор, виставивши якийсь графік на весь тиждень, ви будете обігрівати або охолоджувати кімнату в потребі для вас час. Що є суттєвою економію. У наш час цим програматором, а той вже котлом дистанційно через глобальну мережу. Адже як же це зручно, перед виїздом додому, ви вже вказали потрібну температуру житла і приїхати в затишний і теплі будинок. але як раз цей варіант вам окупиться досить швидко. Купивши тижневий програматор, виставивши якийсь графік на весь тиждень, ви будете обігрівати або охолоджувати кімнату в потребі для вас час. Що є суттєвою економію. У наш час цим програматором, а той вже котлом дистанційно через глобальну мережу. Адже як же це зручно, перед виїздом додому, ви вже вказали потрібну температуру житла і приїхати в затишний і теплі будинок. але як раз цей варіант вам окупиться досить швидко. Купивши тижневий програматор, виставивши якийсь графік на весь тиждень, ви будете обігрівати або охолоджувати кімнату в потребі для вас час. Що є суттєвою економію. У наш час цим програматором, а той вже котлом дистанційно через глобальну мережу. Адже як же це зручно, перед виїздом додому, ви вже вказали потрібну температуру житла і приїхати в затишний і теплі будинок.

 • Супутні для монтажу та обслуговування систем
 • Котли
на сторінку
Показані 1 - 27 із 3665 пунктів
 • 1 585,98 грн.

  Розширювальний бак Reflex C 12 (8280100) розмір (В, Ш, Г) 362, 354, 168 вага 3,2 Кг., З підключенням 1/2 ". Зроблено в Німеччині. Країна виробник: Німеччина / Висота мм: 362 / Ширина мм: 354 / Глибина мм: 168 / Вага КГ: 3,2 / Ємність л: 12 / Приєднання: 1/2" / Мах робоча температура ° C: 120 / Максимальний тиск Бар: 3 / Внутрішній тиск: 1 /

  1 585,98 грн.

  08529

 • Розширювальні баки Розширювальний бак плоский прямокутний Aquasystem VRP 250-10 з приєднанням 3/4 "з максимальним робочим тиском 3 Бар. Габарити мм Ш/В/Г (440/250/110). Країна виробник Італія. Плоский прямокутний Aquasystem VRP 250-10 л з приєднанням 3/4 "з максимальним робочим тиском 3 Бар. Габарити мм Ш/В/Г (440/250/110). Країна виробник Італія. Країна виробник: Італія / Висота мм: 440 / Ширина мм: 250 / Глибина мм: 110 / Установка: горизонтальный / Ємність л: 10 / Приєднання: 3/4" / Мах робоча температура ° C: -10...+90 / Максимальний робочий тиск Бар: 3 / Внутрішній тиск: 1 /

  09957

 • Розширювальні баки Розширювальний бак плоский прямокутний Aquasystem VRP 250-12 з приєднанням 3/4 "з максимальним робочим тиском 3 Бар. Габарити мм Ш/В/Г (440/250/130). Країна виробник Італія. Плоский прямокутний Aquasystem VRP 250-12 л з приєднанням 3/4 "з максимальним робочим тиском 3 Бар. Габарити мм Ш/В/Г (440/250/130). Країна виробник Італія. Країна виробник: Італія / Висота мм: 440 / Ширина мм: 250 / Глибина мм: 130 / Установка: горизонтальный / Ємність л: 12 / Приєднання: 3/4" / Мах робоча температура ° C: -10...+90 / Максимальний робочий тиск Бар: 3 / Внутрішній тиск: 1 /

  09958

 • 13 770,00 грн.

  Буферний накопичувач водонагрівач Reflex Storatherm Heat HF ??500/R, з отвором для очищення і ревізії, з ізоляцією, клас С, колір сірий. Висота мм: 1950 / Глибина мм: 797 / Вага КГ: 75 /

  13 770,00 грн.

  11252

 • G30 засіб для промивання - видаляє відкладення в опалювальних системах і підігріваються підлогах. Застосовується для: Жидкости для систем отопления /

  15549

 • 170,10 грн.
  Новий

  Новий проект Nova Florida Extratherm B2 500/80 з новим дизайном і високими механічними та енергетичними показниками. Даний дизайн був придумав з урахуванням універсальності, що б підійшов до будь-якого інтер'єру. Радіатор Nova Florida Extratherm B2 500/80 є повністю алюмінієвим, що сприяє високими теплову потужність. Можна використовувати в житлових, комерційних приміщеннях. Ідеально підійде для низькотемпературних систем опалення. Порошкове фарбування з часом не змінює відтінок. Повністю Зроблено в Італії. Гарантія Місяців: 144 / Країна виробник: Італія / Висота мм: 558 / Ширина мм: 80 / Глибина мм: 77 / Ємність л: 0.24 / Міжосьова відстань: 500 / Тип радіатора: Секционный / Матеріал виготовлення: Алюминий / Підключення: Боковое / Приєднання: 1" / Максимальний робочий тиск Бар: 16 / Максимальний тиск Бар: 60 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 154.8 / Теплова потужність (70/50/20 ° C) Ватт: 100.2 / Кількість секцій: 1 / Матеріал: Алюминий / Колір: RAL 9010 / Максимальна опалювальна площа при ΔT 70 ° C і висоті стелі 2,8 м - в м²: 1,75 /

  170,10 грн.

  16245

 • 95,31 грн.

  Мастильна паста для каналізації і не тільки на силіконовій основі для монтажу трубопроводів. Застосовується для змащення всіх видів труб і захисту манжет ущільнювачів в будь-яких умовах. Підходить для всіх типів труб: пластик, чавун, бетон і ін., А також для захисту каучукових з'єднань в будь-яких умовах. Країна виробник: Франция / Застосовується для: Вспомогательные средства, силиконы, смазки, очистители /

  95,31 грн.

  15535

 • 167,40 грн.

  Біметалічний радіатор HERTZ 500/100 - високоякісний радіатор для опалення, країна виробник Польща. Має структуру двох металів. Каркас (трубки) виготовлений зі сталі, навколо якого є алюмінієва форма. Цей варіант забезпечує високий робочий тиск до 35 Бар і не вимогливий до якості теплоносія. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Польща / Висота мм: 560 / Ширина мм: 80 / Глибина мм: 80 / Міжосьова відстань: 500 / Тип радіатора: Секционный / Матеріал виготовлення: Биметаллический / Підключення: Боковое / Приєднання: 1" / Максимальний робочий тиск Бар: 35 / Максимальний тиск Бар: 65 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 170 / Колір: Белый / Максимальна опалювальна площа при ΔT 70 ° C і висоті стелі 2,8 м - в м²: 1,517 /

  167,40 грн.

  16244

 • 94,50 грн.

  У радіаторний комплект входить: - 4 перехідника з 1 "на 3/4" - 1 кран Маєвського - 1 заглушка Країна виробник: Україна /

  94,50 грн.

  15973

 • 270,00 грн.

  Важкий і високо інертний біметалічний радіатор виготовлений в Італії, Заводська гарантія 20 років і терміном експлуатації 30 років. Зроблений з високоякісної сталі та алюмінію. На сьогоднішній день це самий міцний і надійний біметалічний радіатор Fondital Alustal 500/100. Підійде як для квартир в багатоповерховому будинку з центральним опаленням, так і в будь-якому будинку або квартирі з індивідуальним опаленням. Біметалічний радіатор Fondital Alustal 500/100 на 10 секцій здатний опалити до 17 квадратів площі при висоті стелі 2,8 метрів. Країна виробник: Італія / Висота мм: 559 / Ширина мм: 80 / Глибина мм: 97 / Вага КГ: 19,4 / Ємність л: 0,19 / Міжосьова відстань: 500 / Тип радіатора: Секционный / Матеріал виготовлення: Биметаллический / Підключення: Боковое / Приєднання: 1" / Максимальний робочий тиск Бар: 40 / Максимальний тиск Бар: 120 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 1915 / Кількість секцій: 1,6,8,10,12 / Матеріал: Сталь, Алюминий / Колір: Бiлий RAL9010 / Максимальна опалювальна площа при ΔT 70 ° C і висоті стелі 2,8 м - в м²: 17,10 /

  270,00 грн.

  11680

 • 133,38 грн.

  Біметалічний радіатор HERTZ 500/80 - високоякісний радіатор для опалення, країна виробник Польща. Має структуру двох металів. Каркас (трубки) виготовлений зі сталі, навколо якого є алюмінієва форма. Цей варіант забезпечує високий робочий тиск до 35 Бар. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Польща / Висота мм: 560 / Глибина мм: 80 / Вага КГ: 1,4 / Ємність л: 0.22 / Міжосьова відстань: 500 / Тип радіатора: Секционный / Матеріал виготовлення: Биметаллический / Підключення: Боковое / Приєднання: 1" / Максимальний робочий тиск Бар: 35 / Максимальний тиск Бар: 65 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 170 / Колір: Белый / Максимальна опалювальна площа при ΔT 70 ° C і висоті стелі 2,8 м - в м²: 1,517 /

  133,38 грн.

  15975

 • 243,00 грн.

  Біметалічний радіатор Radiatori 2000 XTREME 500/100 італійського виробництва розроблений для багатоповерхових квартир з надлишковим тиском опалення і поганої якості теплоносія. Високі характеристики в 25 бар дозволяє встановити в квартиру в будь-якому багатоповерховому будинку нашої країни. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Італія / Висота мм: 560 / Глибина мм: 95 / Вага КГ: 1,73 / Ємність л: 0,22 / Міжосьова відстань: 500 / Тип радіатора: Секционный / Матеріал виготовлення: Биметаллический / Підключення: Боковое / Приєднання: 1" / Максимальний робочий тиск Бар: 25 / Максимальний тиск Бар: 40 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 173 / Кількість секцій: 1 / Колір: Белый / Максимальна опалювальна площа при ΔT 70 ° C і висоті стелі 2,8 м - в м²: 1,277 /

  243,00 грн.

  15518

 • 351,00 грн.

  Секційні трубчасті дизайн радіатори в 3 колони Cordivari Ardesia 500 виготовлені з м'якої вуглецевої сталі і трубами з діаметром в 25мм. Дані італійські радіатори дозволять вам прикрасить, або підкреслити інтер'єр вашої кімнати. Країна виробник: Італія / Ширина мм: 460 / Глибина мм: 107 / Міжосьова відстань: 500 / Матеріал виготовлення: Сталь / Мах робоча температура ° C: 110 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Максимальний тиск Бар: 13 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 69,9 / Колір: Белый /

  351,00 грн.

  14641

 • 999,00 грн.

  Адаптер (бінокль) перехідник для двотрубної системи без штуцера 100/60 на 2х80mm для котла Viessmann, Baxi, Beretta, Ariston, Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Bosch, Buderus, Nova Florida, Fondital, Hermann Unical, Biasi, Demrad, Navien. Дана продукція сертифікована і має сертифікат CE (Conformité Européenne - «європейське відповідність»). Виробник ANT KALIP, країна Туреччина. Країна виробник: Туреччина / Діаметр димохідної труби: 60/100 - 80/80 / Тип: Адаптер / Сумісність для котла: Viessmann, Baxi, Beretta /

  999,00 грн.

  16124

 • 1 147,50 грн.

  Дизайнерський алюмінієвий радіатор, який виготовлений в Італі з габаритами розміри на одну секцію (ВхШхГ): 1846x80x95 і міжосьовим відстанню 1800 здатний опалити до 3,64 при Т70К або 2,70 при Т50К і висотою стелі 2,75 м. Гарантія Місяців: 120 / Країна виробник: Італія / Висота мм: 1846 / Глибина мм: 95 / Вага КГ: 3,53 / Ємність л: 0,69 / Міжосьова відстань: 1800 / Тип радіатора: Секционный / Матеріал виготовлення: Алюминий / Підключення: Боковое / Приєднання: 1" / Максимальний робочий тиск Бар: 9 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 467 / Теплова потужність (70/50/20 ° C) Ватт: 297 / Кількість секцій: 1 / Колір: Белый / Максимальна опалювальна площа при ΔT 70 ° C і висоті стелі 2,8 м - в м²: 4,17 /

  1 147,50 грн.

  14437

 • 27,00 грн.

  Ущільнювальна паста в тюбику Gebatout 2 (25 грам) (815112) не має властивості укріпляти, застосовується для герметизації металевих різьбових з'єднань.

  27,00 грн.

  15505

 • 647,73 грн.

  Стальные панельные радиаторы отопления КЕРМИ (KERMI) по праву являются одними из самых востребованных на Украинском рынке, благодаря тому что, имеют отличное качество и невысокую цену. Приборы отвечают всем современным требованиям дизайна и технологий, тем самым остаются очень компактными при высокой тепловой отдаче, обладают низкой тепловой инерцией, что позволяет быстро реагировать на смену температуры. Країна виробник: Германия / Висота мм: 300 / Ширина мм: 400 / Глибина мм: 61 / Тип радіатора: Панельный / Матеріал виготовлення: Сталь / Підключення: Боковое / Тип: 10 / Приєднання: внутренняя резьба 4хG 1/2" / Мах робоча температура ° C: 110 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 179W /

  647,73 грн.

  00910

 • 755,73 грн.

  Стальные панельные радиаторы отопления КЕРМИ (KERMI) по праву являются одними из самых востребованных на Украинском рынке, благодаря тому что, имеют отличное качество и невысокую цену. Приборы отвечают всем современным требованиям дизайна и технологий, тем самым остаются очень компактными при высокой тепловой отдаче, обладают низкой тепловой инерцией, что позволяет быстро реагировать на смену температуры. Країна виробник: Германия / Висота мм: 300 / Ширина мм: 500 / Глибина мм: 61 / Тип радіатора: Панельный / Матеріал виготовлення: Сталь / Підключення: Боковое / Тип: 10 / Приєднання: внутренняя резьба 4хG 1/2" / Мах робоча температура ° C: 110 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 224W /

  755,73 грн.

  00911

 • 809,73 грн.

  Стальные панельные радиаторы отопления КЕРМИ (KERMI) по праву являются одними из самых востребованных на Украинском рынке, благодаря тому что, имеют отличное качество и невысокую цену. Приборы отвечают всем современным требованиям дизайна и технологий, тем самым остаются очень компактными при высокой тепловой отдаче, обладают низкой тепловой инерцией, что позволяет быстро реагировать на смену температуры. Країна виробник: Германия / Висота мм: 300 / Ширина мм: 600 / Глибина мм: 61 / Тип радіатора: Панельный / Матеріал виготовлення: Сталь / Підключення: Боковое / Тип: 10 / Приєднання: внутренняя резьба 4хG 1/2" / Мах робоча температура ° C: 110 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 269W /

  809,73 грн.

  00912

 • 890,73 грн.

  Стальные панельные радиаторы отопления КЕРМИ (KERMI) по праву являются одними из самых востребованных на Украинском рынке, благодаря тому что, имеют отличное качество и невысокую цену. Приборы отвечают всем современным требованиям дизайна и технологий, тем самым остаются очень компактными при высокой тепловой отдаче, обладают низкой тепловой инерцией, что позволяет быстро реагировать на смену температуры. Країна виробник: Германия / Висота мм: 300 / Ширина мм: 700 / Глибина мм: 61 / Тип радіатора: Панельный / Матеріал виготовлення: Сталь / Підключення: Боковое / Тип: 10 / Приєднання: внутренняя резьба 4хG 1/2" / Мах робоча температура ° C: 110 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 314W /

  890,73 грн.

  00913

 • 971,73 грн.

  Стальные панельные радиаторы отопления КЕРМИ (KERMI) по праву являются одними из самых востребованных на Украинском рынке, благодаря тому что, имеют отличное качество и невысокую цену. Приборы отвечают всем современным требованиям дизайна и технологий, тем самым остаются очень компактными при высокой тепловой отдаче, обладают низкой тепловой инерцией, что позволяет быстро реагировать на смену температуры. Країна виробник: Германия / Висота мм: 300 / Ширина мм: 800 / Глибина мм: 61 / Тип радіатора: Панельный / Матеріал виготовлення: Сталь / Підключення: Боковое / Тип: 10 / Приєднання: внутренняя резьба 4хG 1/2" / Мах робоча температура ° C: 110 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 358W /

  971,73 грн.

  00914

 • 1 052,73 грн.

  Стальные панельные радиаторы отопления КЕРМИ (KERMI) по праву являются одними из самых востребованных на Украинском рынке, благодаря тому что, имеют отличное качество и невысокую цену. Приборы отвечают всем современным требованиям дизайна и технологий, тем самым остаются очень компактными при высокой тепловой отдаче, обладают низкой тепловой инерцией, что позволяет быстро реагировать на смену температуры. Країна виробник: Германия / Висота мм: 300 / Ширина мм: 900 / Глибина мм: 61 / Тип радіатора: Панельный / Матеріал виготовлення: Сталь / Підключення: Боковое / Тип: 10 / Приєднання: внутренняя резьба 4хG 1/2" / Мах робоча температура ° C: 110 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 403W /

  1 052,73 грн.

  00915

 • 1 160,73 грн.

  Стальные панельные радиаторы отопления КЕРМИ (KERMI) по праву являются одними из самых востребованных на Украинском рынке, благодаря тому что, имеют отличное качество и невысокую цену. Приборы отвечают всем современным требованиям дизайна и технологий, тем самым остаются очень компактными при высокой тепловой отдаче, обладают низкой тепловой инерцией, что позволяет быстро реагировать на смену температуры. Країна виробник: Германия / Висота мм: 300 / Ширина мм: 1000 / Глибина мм: 61 / Тип радіатора: Панельный / Матеріал виготовлення: Сталь / Підключення: Боковое / Тип: 10 / Приєднання: внутренняя резьба 4хG 1/2" / Мах робоча температура ° C: 110 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 448W /

  1 160,73 грн.

  00916

 • 1 241,46 грн.

  Стальные панельные радиаторы отопления КЕРМИ (KERMI) по праву являются одними из самых востребованных на Украинском рынке, благодаря тому что, имеют отличное качество и невысокую цену. Приборы отвечают всем современным требованиям дизайна и технологий, тем самым остаются очень компактными при высокой тепловой отдаче, обладают низкой тепловой инерцией, что позволяет быстро реагировать на смену температуры. Країна виробник: Германия / Висота мм: 300 / Ширина мм: 1100 / Глибина мм: 61 / Тип радіатора: Панельный / Матеріал виготовлення: Сталь / Підключення: Боковое / Тип: 10 / Приєднання: внутренняя резьба 4хG 1/2" / Мах робоча температура ° C: 110 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 493W /

  1 241,46 грн.

  00917

 • 1 349,46 грн.

  Стальные панельные радиаторы отопления КЕРМИ (KERMI) по праву являются одними из самых востребованных на Украинском рынке, благодаря тому что, имеют отличное качество и невысокую цену. Приборы отвечают всем современным требованиям дизайна и технологий, тем самым остаются очень компактными при высокой тепловой отдаче, обладают низкой тепловой инерцией, что позволяет быстро реагировать на смену температуры. Країна виробник: Германия / Висота мм: 300 / Ширина мм: 1200 / Глибина мм: 61 / Тип радіатора: Панельный / Матеріал виготовлення: Сталь / Підключення: Боковое / Тип: 10 / Приєднання: внутренняя резьба 4хG 1/2" / Мах робоча температура ° C: 110 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 538W /

  1 349,46 грн.

  00918

 • 1 538,46 грн.

  Стальные панельные радиаторы отопления КЕРМИ (KERMI) по праву являются одними из самых востребованных на Украинском рынке, благодаря тому что, имеют отличное качество и невысокую цену. Приборы отвечают всем современным требованиям дизайна и технологий, тем самым остаются очень компактными при высокой тепловой отдаче, обладают низкой тепловой инерцией, что позволяет быстро реагировать на смену температуры. Країна виробник: Германия / Висота мм: 300 / Ширина мм: 1400 / Глибина мм: 61 / Тип радіатора: Панельный / Матеріал виготовлення: Сталь / Підключення: Боковое / Тип: 10 / Приєднання: внутренняя резьба 4хG 1/2" / Мах робоча температура ° C: 110 / Максимальний робочий тиск Бар: 10 / Теплова потужність (90/70/20 ° C) Ватт: 627W /

  1 538,46 грн.

  00919

Показані 1 - 27 із 3665 пунктів