ТрубиТоварів у наявності: 141

Підкатегорії

 • Металопластикові труби
 • Труба cшітий поліетилен

  Не так давно в наші оселі почали монтувати тепла підлога. Це передбачувано з простої причини, це зручно і дуже приємно. Добре в холодну пору року ходити по теплій підлозі, який зігріє вас і вашу душу. Існує кілька варіантів для забезпечення цього. Поліетиленова труба для теплої підлоги це основна, найпоширеніша і економічно доцільний варіант, якщо у вас встановлений котел з водяним теплообмінником. Труба з зшитого поліетилену стійкий до різних впливів і не прив'язана до суворих стандартів жорсткості і кислотності води. Так як поліетиленова труба для теплої підлоги монтується в бетон, який буде складно ремонтувати і перекладати, потрібно купити поліетиленову трубу для теплої підлоги якісну і відносно не дорогу. Труба буває різних видів - з кисневим шаром або без кисневого шару. Останній варіант нехтує потрапляння повітря в трубу, яка може забезпечити повітряну пробку.

  Поліетиленова труба для теплої підлоги продається у нас, в інтернет магазині iVen . < span> com . ua . У нас можете купити хорошу і не дорогу поліетиленову трубу для теплої підлоги іноземного виробництва. в інтернет магазині iVen . com . ua . У нас можете купити хорошу і не дорогу поліетиленову трубу для теплої підлоги іноземного виробництва. в інтернет магазині iVen . com . ua . У нас можете купити хорошу і не дорогу поліетиленову трубу для теплої підлоги іноземного виробництва.

 • Поліпропіленові труби
 • Хромовані мідні трубки

  Хромовані трубки і труби призначені в першу чергу для сантехприладів . Хромированная труба це мідна трубка покрита хромом. Це покриття досить стійке до подряпин.

  Даний варіант трубок ідеальний для ванних кімнаті, де немає можливості провести труби приховано. Або навпаки коли потрібно виділити трубопровід хромом що буде підкреслювати дизайн вашої ванної кімнати. Вед погодьтеся, на око досить приємніше виглядає хромована трубка ніж будь-який інший варіант труби.

  У нас в інтернет магазині iVen . com . ua можете купити хромовану мідну трубку для ванної кімнати і навіть кухні з різним варіантом довжини і різьблення з'єднання. Країна виробник труби хромованою Італія.

 • Мідні труби
на сторінку
Показані 1 - 27 із 141 пунктів
Показані 1 - 27 із 141 пунктів